Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1032 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulan sabahtan beri yazıcam yazamadım. Bu King ne ayak lan. Herif tatsumakiyle çizik almadı. Nasıl bir iyileştirme gücü var bu azmanın ? Irkından mı kaynaklı yoksa zoan uyandırmasından mı kaynaklı ? Yorumları ufaktan okumaya başladım yazan oldu mu bilmiyorum. Bu herif aldığı hasarı ateşle dağlayarak zoanın iyileşme özelliğiyle kombine edip öküz gibi iyileştiriyor olmasın kendini ?
ohoooo ben sabahtan beri neler neler yazdım o senaryo ile ilgili.

k
Sandman bunu geçen bölümde irdelemişti: Lucci zaman atlaması öncesinde şefi Spandam'la kibar bir şekilde konuşmasına rağmen CP0 lideriyle konuşurken birbirlerine karşı saygı ifadesi kullanmıyormuş. Yani birbirlerinin üstleri değiller muhtemelen. En azından Lucci'nin karakteri değişmediyse, CP0 liderinin kendisinden üstte olmadığını söyleyebiliriz. Bir de Film Gold'un resmi rehber kitabına göre Lucci, CP0 genel müfettişi olarak çalışıyormuş. Oda filmde yapımcı olarak bulunmuştu.
Lucci onun üstü.Tersi çıkarsa gel beni bul.Saygı ifadesi kullanmaz tabii.Filme de koydular zaten Lucci Saka’dan gemi istiyor Saka da büyüdün de adam mı oldun tavrında.Cp0 gemi istemeye filo amiraline ayakçı göndermeyeceğine göre kurumların liderleri birbiriyle muhattap oluyor.

Ulan sabahtan beri yazıcam yazamadım. Bu King ne ayak lan. Herif tatsumakiyle çizik almadı. Nasıl bir iyileştirme gücü var bu azmanın ? Irkından mı kaynaklı yoksa zoan uyandırmasından mı kaynaklı ? Yorumları ufaktan okumaya başladım yazan oldu mu bilmiyorum. Bu herif aldığı hasarı ateşle dağlayarak zoanın iyileşme özelliğiyle kombine edip öküz gibi iyileştiriyor olmasın kendini ?
Kıyafeti King’in olayını gizlemek amaçlı bütün bedenini kaplıyordur.Yüzündeki kaşlardan da utanıyor olabilir maskeye ondan takmıştır.Bu arada ateş yiyip kendini iyileştiriyor olabilir.Zoro anlayınca ateşini keser boşa öğretmedi işte Oda.

Öyle bir şey olmayacak. Sen tüm bunları Kaido'dan daha iyi defansı yok King'in demek için uyduruyorsun. Aksi halde kabul etmen gerekecek.
Ben onu baştan beri söyledim King ile alakası yok. Efekt var yok muhabbetini Kaido'dan beri yapıyorum.. Sadece fikrimi daha da çok destekledi.. Ve o efekt çıktığı sıra yara alırsa senin kabul etmekten başka bir şey yolun kalmayacak. King'in de derisi daha sert olabilir ihtimali var. Ben savunmasına değil dayanıklılığı için Kaido'dan iyi olamaz diyorum.

O da vücut sertliği açısındandır. Savunma bir çok yönüyle yapılabilir. Arkadaş Jozu'nun savunması WB'den iyi demişti. Evet vücuduna darbeyi aldığı sıra sertlik açısından öyle. Ama Jozu da donunca kolunu kaybetti, WB ise titreşim sayesinde donmadı.. O savunma işi de değişiyor anlayacağın.

Bahaneleri dinlediniz… :D
Bu saydıklarından hiçbiri günün sonunda Sanji’nin paket olduğu gerçeğini değiştirmiyor :D
Momo'yu elinden kaçıran King mi paket etmiş? Sanji'yi yakalamışken bile Sanji kendisine dönüp bakmayıp Momo'ya moral vermesine rağmen King ciddi bir saldırı yapıyor ama yine hasar verme noktasında bir halt beceremeyen King Zoro ile oynuyor şuanda. Sanji King'i paket etti asıl, King de Zoro'yu paket ediyor şuan.
Sanji King'den aldığı darbenin üzerine Black Maria seviyesi bir kadından armament haki kullanmadan bir kamyon dayak yedi, onun üzerine Queen + King ile aynı anda bile karşılaşıp dayak yedi ve Queen'e yakalandığı zaman ölümcül olan bir saldırısını bile yedi ama adam hala İLAÇSIZ sapasağlam duruyor. Queen'i yendikten sonra da durmayacak muhtemelen. Sanji şuan King ile karşılaşsa onunla oynar. Adam suiti atmasa nasıl bir seviyede olacaktı kim bilir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 61)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık