Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1032 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bekliyorum.

Biz adam kucağa düştüğünde kucağa düştü diyorduk şansızlığımız 3 bölüme bir kucağa düştüğünden insanlar sıkıldılar sinirlendiler. Burada Enma bir avantaj değil dezavantaj sağlamış. Elma ile Armutu değil kavunu karıştırıyor artık millet xD
Redcim ben kendi ekmeğimin peşindeyim. Law'ın övülmesi gereken bölümde gömüldüğünü ve genel hakkında söylenenleri unutmadım unutturmayacagım. Kucak enma muhabbeti aynı derken yancı muhabbeti de aynı kalıyor yanında. Siz şanslısınız ki çok Zoro fanı var. xD

Bakın Enma konusunda çok basit iki şey var.

Bir Enma ne derseniz deyin bir güç artışıdır.

İki Enma her insanın kullanabileceği bir kılıç değil, Zoro'nun bu kılıcı kullanacak kapasitesi var.

Bitti daha uzatmaya gerek yok bence.

Enma'yı hala Zoro'yu savaş içerisinde sorun çıkarmış da Zoro bu hale düşmüş gibi algı kasılmaya çalışılıyor.

Zoro en son hamle ile bildiğin yenilmenin eşiğine gelmiş. Durumu vahim. King hala ciddi havasında değil. Oyun oynamak istediği için kılıç kullanmaya geçmiş, seviyorum diyor. Zoro öncesinde zaten çıkmaza girmiş bir yol bulmazsa yenilgisine kesin gözle bakıyor.

Yerde iken Enma harekete geçmiş. Bundan sonrasının ne olacağı bariz oradan hareketle bir şeyler olacak yeni bir power up yolda. Bunun da yolu Enma üzerinden geçecek. Toplamda 1-2 ay içinde göreceğiz zaten bunu. Günü kurtarmaya çalışıyorsunuz.
Valla ben böyle bir şey beklemiyordum Oda dan. Spoiler resimlerine baktım ve Zoro nun düştüğü hali şöyle özetleyebilirim;

Evet yolun sonuna geldim öleceğ- Aaaaaa Enma kendi kendine bişiler yapmaya başladı aaaaaa hakimi çekiyooorr aaaa saldırı falan yapacak bu kendi kendine sonra olacakları zaten tahmin edebiliyoruz az çok... Enma saldırı yapacak ve King i yaralayacak...

Yani Oda sana ne diyeyim ki ben... Zoro nun düştüğü hale bak keşke bu kılıcı vermeseydin ben bile daha iyi çizerim burayı hatta çiziyorum;

Zoro yerde bitiktir King Kılıcını çeker ve Zoro ya bir şeyler söyler (ne söylediğini duyamıyoruz hahahahaha ben bile mi be Oda yı aratmıyorum hahahaha)
Duydukları karşısında Zoro dan şeytani haki yayılıyor! King gördükleri karşısında şaşkınlıkla geri çekiliyor (Gözlerinden tehlikenin büyüklüğünü görüyoruz)

King : Şeytani bir rakiple karşılaşmayalı çok oldu gözlerinden kana susamışlığını seziyorum! (King kılıcnı çeker ve bilmediğimiz bir saldırı kullanır saldırı çok yoğun bir ateş atıyor Zoro ya) Bu saldırı seride gördüğümüz en yoğun ateş saldırısı Kaido nun ateş saldırsından daha yoğun. Hatta sbs de Odaya soruluyor, Oda şöyle cevap veriyor "Dünyayı yakabilecek bir ateş" hahahaha

Zoro yu görüyoruz Ashura şekline bürünmüş kapalı gözü açılmış ve normal olan gözü kapalı! Ve King in saldırısına karşılık veriyor;

Zoro : Bir kılıç stili Şeytanın Ateşi! (Gördüğümüz Mor alevler )
-Haftaya ara yok

Al bak nasıl?? Zorocular ses verin beklediğiniz bu değil mi? Vallaha benim Zorodan beklediğim bu. Yok Enma faalan... Bırak bu işleri Oda! Zoro yu çiz bize şeytan çiz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 60)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık