Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1032 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer sanji bu kadar kısa sürede queeni yenerse, aldığı power up gerçek manada çok yüksek. Az buz değil, antik zoan dayanıklılığında birisini 1 saat bile dolmadan yenmiş olacak. Bu da Sanjinin şuanki gücünün wano başındaki luffyden çok daha yüksek olduğunu gösterir. Luffy hiç bir sol kolu böyle 1 saatten kısa sürede yenemezdi. Crackeri bile saatlerce sonra anca yendi. Katakuriye 2 kere yenildi. Son maçta da kazanamadı zaten. katakuri yol verdi. Üstelik kaç saat dövüştü. Sanji ise gerçekten yendiyse bu haliyle wano başındaki luffyden daha güçlüdür. Hatta wano başı zorodan da güçlü olabilir.

Shanks'ın gelmesi bu saatten sonra Luffy'lerin galibiyetine gölge düşürür.Ben istemem açıkcası Luffy'lerin bu kadar birebir savaşabiliyorken Shanks'ın gelmesini.
Ya 1000 bölümdür beklediğimiz bir şeyi istiyorum, hâlâ Luffy diyorsun. Luffy ne abi. :/ Gölge düştü düşeceği kadar zaten, adam kırk kere dayak yiyip kalktı. Düşmanı daha mal mal senin iradeni kıracağım falan diyor. Ayrıca Shanks gelir, Karasakal gelir, denizciler gelir; sadece Shanks olarak düşünmeyelim. ?
Queen yenilmiyo galiba bu bölüm sızıntı fake cıktı
5 bölümlük sızıntı mı olur yav, tabii sahte.

Ya 1000 bölümdür beklediğimiz bir şeyi istiyorum, hâlâ Luffy diyorsun. Luffy ne abi. :/ Gölge düştü düşeceği kadar zaten, adam kırk kere dayak yiyip kalktı. Düşmanı daha mal mal senin iradeni kıracağım falan diyor. Ayrıca Shanks gelir, Karasakal gelir, denizciler gelir; sadece Shanks olarak düşünmeyelim. ?

5 bölümlük sızıntı mı olur yav, tabii sahte.
Neden sürekli bizim taraf kurtarılma yı bekleyen, aciz taraf olsun.Bir kerede bizim taraf kurtarıcı rolünü üstlensin.

Galiba bu formda mazoşist kişiler var.

Neden sürekli bizim taraf kurtarılma yı bekleyen, aciz taraf olsun.Bir kerede bizim taraf kurtarıcı rolünü üstlensin.

Galiba bu formda mazoşist kişiler var.
İki yonkoya karşı savaşıyoruz; dünyanın en eli kanlı, karakterlerine karşı en acımasız mangakasının yazdığı hikayede ne yapacak şimdi bizimkiler??? :( İnanılmaz korkuyorum, ne olur bir kurtarıcı gelsin. Yoksa Luffy yonkodan tek yiyip öldürülebilir. :( Hadi Shanks gel de kurtar bizimkileri. :(

Eğer sanji bu kadar kısa sürede queeni yenerse, aldığı power up gerçek manada çok yüksek. Az buz değil, antik zoan dayanıklılığında birisini 1 saat bile dolmadan yenmiş olacak. Bu da Sanjinin şuanki gücünün wano başındaki luffyden çok daha yüksek olduğunu gösterir. Luffy hiç bir sol kolu böyle 1 saatten kısa sürede yenemezdi. Crackeri bile saatlerce sonra anca yendi. Katakuriye 2 kere yenildi. Son maçta da kazanamadı zaten. katakuri yol verdi. Üstelik kaç saat dövüştü. Sanji ise gerçekten yendiyse bu haliyle wano başındaki luffyden daha güçlüdür. Hatta wano başı zorodan da güçlü olabilir.
Queen ve King boş adamlar demen lazım.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık