Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1032 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Denizciler de wbye hasar bırakıyordu. Hasar bırakıyor diye yenecek diye bir şey yok. Kingi de yenecek yenemiyor diye birşey yok. İki taraf arasında dengeli bir dövüş var. King kaç saldırı yaptı sadece 1inde zoronun savunmasını aştı. Zoronun asurası yara bıraktı. Luffynin her vuruşta yara bıraktığını nerede gördün?
Denizciler de WB'ye hasar bırakıyordu dedikten sonra Zoro yara bıraktı demişsin. Heh işte Zoro da öyle bir hasar bıraktı. O yüzdendir ki King'e sıfır durumda iyileşmişken yaptığı atak etki bile etmedi. Ve sağlam bir power up alana kadar da King takmayacak. King'e hasar verdi diye maskesini kırmasını örnek veriyonuz.

Dengeli dövüşe bak sen Zoro oraya buraya uçuyor sadece savunmaya abanıyor.:D

Bak son bir kez daha Türkçe yazıyorum eğer anlamazsan İngilizce yazacağım. Yok onu da anlamazsan hangi dil kullanıyorsun bilmiyorum.:D

Sizin deyiniminizle;

Zoro, Kaido'ya çok büyük hasar bıraktı. Öyle böyle değil.

Bizim deyimimizle;

O zaman King'i yırtmalıydı kağıt gibi.

Manga deyimiyle;

King, Purgatory Oni giriyi en açık verdiği anda tamamiyle yedi. Ve tepki bile vermedi.

Gelecek Manga deyimiyle;

İyi bir power almadan da bu adama sağlam hasar verip yenemeyecek.

Şimdi bizim deyimimizle;

King'in savunması Kaido'dan çok daha mı iyi? Çok mu daha dayanıklı nedir yani bu çelişki.

O spoiler'da bana tutmayacak gibi geliyor. Zoro bölümü gelir bence. Ona da 9-10 sayfa ayırır, diğer kişilerin olaylarını gösterir.

Denizciler de WB'ye hasar bırakıyordu dedikten sonra Zoro yara bıraktı demişsin. Heh işte Zoro da öyle bir hasar bıraktı. O yüzdendir ki King'e sıfır durumda iyileşmişken yaptığı atak etki bile etmedi. Ve sağlam bir power up alana kadar da King takmayacak. King'e hasar verdi diye maskesini kırmasını örnek veriyonuz.

Dengeli dövüşe bak sen Zoro oraya buraya uçuyor sadece savunmaya abanıyor.:D

Bak son bir kez daha Türkçe yazıyorum eğer anlamazsan İngilizce yazacağım. Yok onu da anlamazsan hangi dil kullanıyorsun bilmiyorum.:D

Sizin deyiniminizle;

Zoro, Kaido'ya çok büyük hasar bıraktı. Öyle böyle değil.

Bizim deyimimizle;

O zaman King'i yırtmalıydı kağıt gibi.

Manga deyimiyle;

King, Purgatory Oni giriyi en açık verdiği anda tamamiyle yedi. Ve tepki bile vermedi.

Gelecek Manga deyimiyle;

İyi bir power almadan da bu adama sağlam hasar verip yenemeyecek.

Şimdi bizim deyimimizle;

King'in savunması Kaido'dan çok daha mı iyi? Çok mu daha dayanıklı nedir yani bu çelişki.
Zoro, kaidoya kral haki ile saldırdı. Ve bunu bilinçsiz yaptı. Şuan bilinçli kullandığına dair hiç birşey yok. Bilinçli kullandığında zaten kingin içinden geçecek. Onun dışında zaten kingi kesebildiğini gösterdi. King şuan haki kaplayarak saldırdığı için kesmekte güçlük çekiyor olabilir. Bugün kesmez birkaç bölüme keser. ne var bunda?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık