Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1032 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kizaru Koca ananın ömründen kaç yıl harcamasına sebep olurdu ? :)
Ömrü yetmez. Gençken gelmeliydi, yaşlandı ana. :)

O ölümcüllük tayfayla karşılaşana kadar devam edecek.Plottan kaçabilecek birisi yok Op'ta.
Tayfanın seviyesi yükseliyor ve çizilecek fazla bölüm kalmadı. Teach ve Shanks için 100 bölümlük arclar görmeyiz daha. MF gibi bir arc'taki başarısızlıklar fazla gözümüze batmaz. Burada ise Big Mom 200 bölümdür ya birilerini yuvarlıyor ya da yuvarlanıyor. Kaido da aynısı. Bir sonuç göremeyince insan üzülüyor bu bölümlere.

O ölümcüllük tayfayla karşılaşana kadar devam edecek.Plottan kaçabilecek birisi yok Op'ta.

Marco'nun savunması>>Queen'in savunması net zaten.Marco'nun alevleri de büyük ihtimalle>King'in alevleri.
Marco’nun alevleri sıcak mı o bile belli değil daha.Benim anladığım alev iyileştirme gücü demek alevler sönerse sınırına geliyordur.

Marco’nun alevleri sıcak mı o bile belli değil daha.Benim anladığım alev iyileştirme gücü demek alevler sönerse sınırına geliyordur.
Sıcak değil,Özel ama kendisinin dediğine göre.Prometheus'un canını yakıyordu sırf bu sebepten.Alevlerini saldırılarına da ekleyerek hasar artırabildiği gibi,normal şekilde kullanarak iyileşmesini de sağlıyor.Limitli herifin iyileşmesi işte.

Sıcak değil,Özel ama kendisinin dediğine göre.Prometheus'un canını yakıyordu sırf bu sebepten.Alevlerini saldırılarına da ekleyerek hasar artırabildiği gibi,normal şekilde kullanarak iyileşmesini de sağlıyor.Limitli herifin iyileşmesi işte.
O zaman ruh alevi bu.Brook’un meyvesi gibi.Pro’nun canını başka birşey yakamaz.Alevler saldırı gücünü arttırıyor kısmı nerede geçti kartlarda mı yada ben kaçırdım diyalogları dediyse.

Wano bu hızla giderse 2022'nin ortalarında ancak biter. Konuşulan spoiler gibi önümüzdeki bölüm Queen düşerse seri adına umut vardır. Ama düşmez %90. İş bitiremeyen bu 2 Yonko'dan ve tayfasından bıktık gerçekten. Shanks ve Teach'in tayfaları daha ölümcül duruyor. Bitse de gitsek bu adadan ve karakterlerden. Özellikle BM iyi tasarlanmış bir karakterdi ama Oda 300 bölümdür rezil etti kadını. Kaido da benzer ne yazık ki.
İşlenmemiş o kadar karakter var ki bu adam bu yavaşlıkla onca karakteri nasıl işleyecek diye merak ediyorum. Amiraller, Shanks, Mihawk, Teact, Dragon, Imu ve gorosei vs..

Oda efendi gizem kasacağım diye sürekli karakterleri hep geri plana itti. Bu saatten sonra bu karakterleri işlemesi demek +1000 bölüm demek. Eğer saydığım bu karakterler BM ve Kaido gibi işlenecekse gizemli kalmaya devam etsinler. Düşünsene o kadar yıl Amiraller şöyle böyle diyorsun, savunuyorsun filan sonra bir tane cyborg arabası ile gelip üstünde patinaj çekiyor :oops:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık