Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1032: Oden’in Sevgili Kılıcı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    190
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King baya sağlam çıktı en güçsüz sağ kol bekliyordum 4 yonko tayfasındaki ama muhtemelen Ben beckmann dan sonraki en güçlü çıkıcak. Dayanıklık olarakta şaşırttı ''great dragon twister'' yanlış hatırlamıyorsam kaidoyu kesiyordu ama adama çizik atamadı.

Dediğim gibi, bu KILIÇ birimi her neyse tam olarak devlet içinde devlet olmuş bir oluşum. CP0 ajanı "gerçek bağlılık" dediğine göre, bunlar ordunun içinde darbe yapmaya hazırlanan bir kuvvet olmalı.
Tersini demedin mi denizcilerin istihbarat birimi o yüzden duyan olur şeklinde gizli takılıyorlar diye.Bu söylediğinle aynı şey değil.

Enma tam gücünü sadece Oden ve soyunun elinde ya da yakınındayken ortaya çıkarıyor ve Zoro'yu emcüklemesi de Zoro' yu kabul etmiyor oluşundan kaynaklı bence. HP'deki asa kullanıcısını seçer bilmem nesi gibi. Hem diğer tüm kılıçlarını hakkını vererek kazanmıştı, Enma'yı havadan kaptı. Enma kalıcı değil bana kalırsa, zaten hiç ısınamadım kılıca Oden ve Zoro ne alaka yani. Dedeyin kılıcı geri al evlat.

Kaidou savunma yapmıyordu, King ise kanatlarıyla yapıyor. King'in dayanıklılığına ve savunmasına özel parantez açmak gerekiyor ama bu detayı da unutmamak lazım bence.
Şöyle bir fark daha var bu dediklerin doğru ama orada Kaido'nun yaptığı atağın bastırılması da vardı. Kaido öyle boş da durmuyordu.

Kingin zarar görmeme özelliği Katakuri gibi valla. Beklentimi aştı baya. Zoro bunu alırsa Katayıda alır. Valla bence karakterlerin bir an önce üst levellere çıkması güzelde bunu iyi aktarmadı oda. Zoroya çer çöp rakipler verdi az biraz bile zorlmadı herifi bir anda Kinge çıkardı keza Sanjiyede aynı şekilde. En azında Zoro da Whole Cake gelseydi ve Orda bir 3. adam yada 2. adam neyse alsaydı. Sanji en azından Ovenı dövseydi sonradan bu seviyeye meydan okusalar daha mantıklı olcaktı. O yüzden Katakuri vs Zoroyu her türlü Katakurinin yamultacağını düşünüyordum. Ki şauana kadar Zoro bunu kendi ağzıylada söylüyor benzer özellik ve seviyedeki adama dokunamaıyor. Ama sırrı öğrenip çözüm üretince yenecek gibi duruyor. O yüzden King vs.si sonrası artık Zoro Katayı da alabilir derim. Kingde de Katada olan dokunulmama zarar görmeme durumu var. Kata bunu gözelmle logia benzeri meyvesi ile yapıyordu. Kingde artık ırkla alakalımıdır, yoksa meyve ile alakalımıdır bilinmeyen bir özelliğ sayesinde yapıyor. Ben Zoronun böyle duruma düşmesinde de memnumum açıkçası. Zorlanmalı çok zorlanmalı Luffy Katakuriye karşı nasıl zorlandıysa en az o kadar zorlanmalı. Keza Sanjide aynı. Queen şuana kadar hep ezilen taraf gibi oldu. Onunda biraz ezmesi lazım.

King kardeş, sen uçabiliyorsun. Acayip de hızlısın ve 988. bölümde diyorsun ki Momonosuke'nin öldürülmesi gerek.
Gidip öldürsene birader. Hiç mi gözlem hakin yok? Hadi gözlem hakin yok diyelim, ağlayıp duran devasa bir ejderha var gökyüzünde. Okla gösterilen yerin yakınlarındasın ve görüş açının dışında değil Momonosuke. Nasıl görmemiş olabilirsin ki? Ah Oda ah.

King kardeş, sen uçabiliyorsun. Acayip de hızlısın ve 988. bölümde diyorsun ki Momonosuke'nin öldürülmesi gerek.
Gidip öldürsene birader. Hiç mi gözlem hakin yok? Hadi gözlem hakin yok diyelim, ağlayıp duran devasa bir ejderha var gökyüzünde. Okla gösterilen yerin yakınlarındasın ve görüş açının dışında değil Momonosuke. Nasıl görmemiş olabilirsin ki? Ah Oda ah.
Karşısında Zoro var nereye gidiyor. :(

Kaidou savunma yapmıyordu, King ise kanatlarıyla yapıyor. King'in dayanıklılığına ve savunmasına özel parantez açmak gerekiyor ama bu detayı da unutmamak lazım bence.
Kaido hep derisinin kalınlığıyla övülmemiş miydi (yanlış hatırlıyor olabilirim) o yüzden ekstra savunma kasmasına gerek yok bence deri zaten her daim aynı sertlikte olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık