Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1031 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Suit Nijiyle İchijinin gücünü barındırsaydı tamam derdim ama görünmezlik Sanjiye göre değil.
Ben görünmezliğin BB savaşında işe yarayacağını düşünmüştüm (Onlarda da görünmez biri vardı)
Bu arada bu bölüm; Sanji'nin suiti kırmasıyla biterse, sonraki bölüm ''aaa kırılmamış'' gibi bir sahne olması da mümkün

Suit Nijiyle İchijinin gücünü barındırsaydı tamam derdim ama görünmezlik Sanjiye göre değil.
Aksine tam da Sanji'ye yakışacak bir güç. Sapıklığı için demiyorum bunu. Böyle bir güçle hem çok hızlı oluyor hem görünmez oluyor. Çok sağlam Kenbonshoku kullanıcısı değilsen Sanji'ye çok zarar veremezsin. Şimdi birde çelik ötesi bir sertliğe ulaştığına göre artık Sanji'yi amiral tekmelerken görürüz. Malesef suiti atması olmadı. O kostümü Franky ve Usopp geliştirecek ve Sanji'ye uygun bir hale getirecekti. Kırmakla çok büyük hata etti. Franky ve Usopp, Sanji'yi tanıdığı için o Sanji'ye yakışacak hale getirirlerdi. Mesela ayaklarındaki iticileri çok klas birer kundura yapabilirlerdi. Kostümü tamamen değiştirip çok sağlam bir Takım Elbise yapabilir ve Gözüne de klas bir gözlük yaparlardı. Germa 66 yazısının olduğu yerlere Hasır Şapka Korsanlarının Bayrağını yapardı daha şekil olurdu.

Sanji Zoro'nun olamadığı kadar yiğitlik göstermiş. Zoro'nun da Enma'yı atması lazım karşılığı budur. Ama tüm gücünü bir kenara atmayı Zoro yapamaz.:D
Kesin yapıştı Enma Zoroya ama Enmayı karartmak için onun geçtiği yollardan geçip Mezdeke yapmak kendini aşağılatmak gerek, acaba Zoroda bu yürek varmı? :D

Yani görünmez olup kızları dikizlemek gibi fikirler gelmiyor aklına öyle mi ?
Dövüş tarzı karizmatiktir bunu kabul ederim.

Ama çakma superman kostümlü hali asla değil.
Sıkıntı kostümün tasarımı bence. Kardeşlerinin kostüm tasarımları hoş ama Sanji'de farklı saç, ağzında maske falan hiç gitmiyor. Kostüm olsun biraz daha özüne benzer şekilde kalsa daha hoş olurdu.

Sıkıntı kostümün tasarımı bence. Kardeşlerinin kostüm tasarımları hoş ama Sanji'de farklı saç, ağzında maske falan hiç gitmiyor. Kostüm olsun biraz daha özüne benzer şekilde kalsa daha hoş olurdu.
Takım elbise giyen,ellerini kullanmadan tekmeleriyle dövüşen,tamamen özgün bir adamken.

Neden çakma süper kahraman gibi gezmesini istiyimki.

Son düzenleme:
Bakın görün aha da buraya yazıyorum. Germa 66 Wano'ya gelecek. O gemilerde Vegapunk olabilir, zaten yeni silah gücünü denemek için mekan lazımdı aha mekan da hazır. Ortamda MADS'dan Queen'de var. Vegapunk ve Judge'de gelirse al sana bilim konseyi. Franky'nin kendisini geliştirmesi için bütün bilim adamları burada toplanmış olacak.

Kaido yenildikten sonra Dünya Hükümeti Wano'ya ve Hasır Şapkalar'a çökecek. Zaten herkes bitkin bir halde olacak. Germa 66 gelecek ve hem Wano'yu kurtaracak, hem Hasır Şapkalar'ı kurtaracak, hem de Sanji'yle aralarında olan bu olumsuzluğu bitirecek ve Sanji ailesine değer vermeye başlayacak.

Muhtemelen Suit'de izleme ve takip olayı da vardır. Suiti giydiği anda Koordinatlar Germa 66'ya ulaşmıştır. Germa 66'nın yüzen şatosu da salyangozlardan oluştuğu için Wano gibi yükseklerde olan yerlere çıkabiliyordu WCİ'de yüzen şatonun diklemesine çıktığı bir sahne hatırlıyorum. Yani Wano'ya gelmeleri olası bence.

Vegapunk'u, Wano başında Orochi istemişti CP0'dan. Bu arc görüleceğini düşünmeye başladım. 2-3 Bölüm önce de Lucci'nin söylediği: "Dünya Hükümeti, Wano'nun işgal edilmesi için gemileri yolladı, gerçi gelseler bile ne yapabilirler ki..." Demişti. O gemilerin içinde Wano'yu işgale gelecek kadar güçlü bir orduyla geldikleri ortada. Bol bol Pacifista ve yeni yapılan icat neyse onlardan görebilirmişiz gibime geliyor.

Son düzenleme:
Bakın görün aha da buraya yazıyorum. Germa 66 Wano'ya gelecek. O gemilerde Vegapunk olabilir, zaten yeni silah gücünü denemek için mekan lazımdı aha mekan da hazır. Ortamda MADS'dan Queen'de var. Vegapunk ve Judge'de gelirse al sana bilim konseyi. Franky'nin kendisini geliştirmesi için bütün bilim adamları burada toplanmış olacak.

Kaido yenildikten sonra Dünya Hükümeti Wano'ya ve Hasır Şapkalar'a çökecek. Zaten herkes bitkin bir halde olacak. Germa 66 gelecek ve hem Wano'yu kurtaracak, hem Hasır Şapkalar'ı kurtaracak, hem de Sanji'yle aralarında olan bu olumsuzluğu bitirecek ve Sanji ailesine değer vermeye başlayacak.

Vegapunk'u, Wano başında Orochi istemişti CP0'dan. Bu arc görüleceğini düşünmeye başladım. 2-3 Bölüm önce de Lucci'nin söylediği: "Dünya Hükümeti, Wano'nun işgal edilmesi için gemileri yolladı, gerçi gelseler bile ne yapabilirler ki..." Demişti. O gemilerin içinde Wano'yu işgale gelecek kadar güçlü bir orduyla geldikleri ortada. Bol bol Pacifista ve yeni yapılan icat neyse onlardan görebilirsiniz gibime geliyor.
Bunlar olursa anlık forum

Killer de Kaido'yu kanattı, Kid'den güçlü mü değil. Aynı durum Kid-Law içinde geçerli. Ayrıca Cracker ne icraat yapmış? Tek yaptığı meyve avantajıyla Luffy'i oyalamak oldu, kendi bedeninde teke gitti.
Big Mom kanatmak ile Kaido kanatmak aynı şey değil ki? Bu nasıl bir mantık. Birini gelen giden kesti, diğerini ilk kez biri saldırarak kanattı. Cracker kendi bedeninde bile gear 4 Luffy'i kesiyordu. Armament hakisinin çok güçlü olduğunu Luffy kendisi söyledi. Nami'nin müdahalesiyle gece boyunca Cracker bisküvi yaparak enerji harcadı, Luffy bisküvi yiyerek enerji depoladı. Yani tamamen Cracker'a handikap verildi de Luffy Nami'nin yardımıyla zayıflamış Cracker'i yenebildi yoksa Cracker güle oynaya Luffy'i ezmişti :D Nami ve tüm orman yetişip anca aldılar Cracker'in elinden...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 59)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık