Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1031 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yanlış anlama ama adam daha haoshoku no hakisi var mı yok mu bilmiyor. Öğrenince bir süre üzerinde uğraşıp kontrol etmesi lazım zaten, üstüne saldırıda kullanacak birde. En az bir arc süresince iş var burda.
Yok yav Est. neden yanlış anlayayım :D

Ben zaten genel olarak seri sonuna hesaba katıyorum hep. Ama bu arc mutlaka anlıyacaktır… eğer öküzlük yapmazsa Zoro’cuğumuz h.hakiyi ve kullanacaktır diye düşünüyorum :D

Bu arada her kral hakisi kullanan gök yaramıyor. Yamato şaşırmıştı. Zoro öğrense bile gök yarayacak seviyeye Mihawk ile dövüşünde gelir diye düşünüyorum.

Yamato da kral hakisi biliyor ama
Biliyorum yav. Bende diyorum ki Zoro bu arc kendinde olduğunu anlar ve kullanır. Kara kılıç falan da yapacak zaten. Daha Yamaro sorun olmaz onun için.

Luffu gibi olayını zaten kesin bu arc demiyorum. Dediğim gibi ben biraz genel konuşuyorum şu an. Seri sonunu daha çok hesaba katıyorum.

Bu arada her kral hakisi kullanan gök yaramıyor. Yamato şaşırmıştı. Zoro öğrense bile gök yarayacak seviyeye Mihawk ile dövüşünde gelir diye düşünüyorum.
Bence gök yarmanının bile üstünde bir şey var. Roger ve Wb çarpıştığında gökyüzü gözükmemişti diye hatırlıyorum.

Bence gök yarmanının bile üstünde bir şey var. Roger ve Wb çarpıştığında gökyüzü gözükmemişti diye hatırlıyorum.
Olabilir üstü de tabii. Ama gök yarmak bile ayrı seviye, her kral haki kullanıcısı yapamıyor işte. Luffy ilk kullanımında gök yaracak seviyeye erişti bakalım Zoro öyle olacak mı?

Biliyorum yav. Bende diyorum ki Zoro bu arc kendinde olduğunu anlar ve kullanır. Kara kılıç falan da yapacak zaten. Daha Yamaro sorun olmaz onun için.

Luffu gibi olayını zaten kesin bu arc demiyorum. Dediğim gibi ben biraz genel konuşuyorum şu an. Seri sonunu daha çok hesaba katıyorum.
Yazdıktan sonra editledim silinmiş yazdığım şey pardon. Demek istediğim o değildi tekrar baksan sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık