Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1031 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco yu ''ruh''olmadığı öldüremeyen BM neden uyanış açmıyor ? Etrafta ne var ne yok çekse ruhlarını falan.. Tabi mangaka haki de olduğu gibi bu ''uyanış'' saçmalığının altından kalkamayacak da neysem....

Linlin Prometheus+Hera+Napolyonu birleştirip füzyon atağıyla Ulti'ye tek atamazken,sıradan bir yumruğuna h.haki basınca Page One'a tek attı.H.haki+meyve uyanışı kullanmaya başlayınca, Law+Kid'in gene bir koz bulmaları gerekir normal şartlarda.

Linlin Prometheus+Hera+Napolyonu birleştirip füzyon atağıyla Ulti'ye tek atamazken,sıradan bir yumruğuna h.haki basınca Page One'a tek attı.H.haki+meyve uyanışı kullanmaya başlayınca, Law+Kid'in gene bir koz bulmaları gerekir normal şartlarda.
Bence olacakta. Uyanışlarının sadece bu bölümle sınırlı olduğunu sanmıyorum. Onları zorlayan bir enerji durumu olur. Alışamadık demişlerdi ya. Belki de dövüş içinde alışmaya da başlayacaklar.

Tek çare big mom’ın kendi defansını düşürmesi. Kıracak resim yok artık ama anasına küfür etseler işe yarar belki.

Yonkouların uyanış yapmamış olma ihtimalleri olmadığını düşünüyorum linlinin uyanış muhtemelen etrafında bulunan herşeyin yaşamını yavaş yavaş çekmek kaidonun uyanışla falan işi olmaz gereksiz güçlü düşsün diye 9 gezegen aynı hizaya geldi. yıllar yıllar önce 2 yonkou aynı anda düşer dünya hükümetide tercih yapmak zorunda kalır gibi birşey yazmıştım 2 yonkou düşerse muhtemelen wanoyla robin yerine 2 yonkouyu yakalamak daha ağır basıcak zannımca, gibi bir düşüncem hala var kaidonun tayfada 1 tane umut vaad eden elemen var oda bizim tarafa geçti zaten ben odenim modenim diye salak salak geziyordu iradeyi devralıcan ismini değil deyip luffy alır bu safrayı tayfaya hep öyle olmuştu zaten.Daha sonrada bizim tayfanın olmadığı bir arc görürüz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık