Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1031: Bilimin Savaşçısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 197 78.2%
  • Kötü

Kullanılan: 20 7.9%
  • Orta

Kullanılan: 35 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Darmadağın olduğu sahneleri atabilirsin, nasıl darmadağın olmuş merak ediyorum doğrusu. Zoro defansta da kalsa iyi savunuyor kendini. Daha öne çıkacağı anlar da gelmedi üstelik. Antik zoan olan, fiziksel gücü ve hızıyla (kanatları sayesinde) öne çıkan King'e karşı ilk etapta defansta kalması normal. King, kafa kafaya çarpışmanın zor olduğu bir rakip. Şu ana kadar olanları hoşaf olmak diye adlandırmak acımasızca geliyor. (Luffy-Zoro karşılaştırmasına girmediğimi baştan söyleyeyim. Zoro power up la girdi zaten dövüşe.) Luffy, Kata dövüşünde hoşaf olmuştu. Kata'nın karşısında çok daha zor duruma düşmüştü. Zoro Mr. 1 dövüşünde hoşaf olmuştu mesela. Hoşaf olmak diye Zoro'nun şuanki durumuna denmez yani.
Kata'yı işe karıştırmayın. O bu adamlardan farklı seviyede.:D Luffy o dövüşte zaten hoşaf oldu ayrı.

Zoro bu dövüşte hoşafa döndü. 4 atak yedi beni böyle öldürme laflarını söylemeye başladı. King dövüşü cidden hoşunuza gidiyor mu bilmiyorum ama 2 bölümde biterse rezalet olacak.

Kata'yı işe karıştırmayın. O bu adamlardan farklı seviyede.:D Luffy o dövüşte zaten hoşaf oldu ayrı.

Zoro bu dövüşte hoşafa döndü. 4 atak yedi beni böyle öldürme laflarını söylemeye başladı. King dövüşü cidden hoşunuza gidiyor mu bilmiyorum ama 2 bölümde biterse rezalet olacak.
Beni böyle öldürme demedi bence. Yanlış spoiler diye hatırlıyorum.

Akmış mı orada işte görmüyor musun karakteri xD

Edit: Gerçi terlemiş :hhh:
Ferit kendini gaza getirmek için cevap veriyon. Adım gibi eminim zorla savunuyorsun şu durumlarını. Beklentinlerin çok daha farklıydı. Hele bir dur bir de spoilerdaki gibi yenildikten sonra ilahi patlamayla kara kılıç yapıp King'i yenerse değme keyfimize. Bildiğin 2.sınıf mangalardaki ana karakterlere benzeyecek Zoro. Ölüm anında büyük bir güç açıp götü kurtarma durumu.

Ferit kendini gaza getirmek için cevap veriyon. Adım gibi eminim zorla savunuyorsun şu durumlarını. Beklentinlerin çok daha farklıydı. Hele bir dur bir de spoilerdaki gibi yenildikten sonra ilahi patlamayla kara kılıç yapıp King'i yenerse değme keyfimize. Bildiğin 2.sınıf mangalardaki ana karakterlere benzeyecek Zoro. Ölüm anında büyük bir güç açıp götü kurtarma durumu.
2.sınıf mangaların ana karakterine benzerse Zoro, en büyük fanı sen olursun xD

Beklentim de çok yüksekti Kral haki açacak, Kaido'ya kalıcı hasar verecek, Sağ kol alacak olması hiç tatmin etmedi beni, Dünyayı ikiye ayıracak diye bekliyordum aklıma geldi belki de Zoro fanı olmuşsun şimdiden baksana beklentilerine :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık