Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1031: Bilimin Savaşçısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 197 78.2%
  • Kötü

Kullanılan: 20 7.9%
  • Orta

Kullanılan: 35 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vergoya iyi bak bu özelliği çocukken bile suratına yiyecek yapışmasından anlayabilirsin adamda te o zaman exoskeleton varmış. Vergo inanılmaz benziyo Germa askerlerine, nasıl oldu bilemiyorum ama Doffy bi şekilde öyle birini bulmuş. :bilmem:
Biz çocukken Tv'de çıkardı böyle mıknatıs adam diye, her yerlerine çatal-kaşık yapıştırırlardı, biz de eğlenirdik. Ben öyle bir şey sanıyordum onu. :D

Biz çocukken Tv'de çıkardı böyle mıknatıs adam diye, her yerlerine çatal-kaşık yapıştırırlardı, biz de eğlenirdik. Ben öyle bir şey sanıyordum onu. :D
Yok yav zaten Sanjinin bacağı çatlattığında ben düşünmüştüm bu adam normal değil diye, bide bak dikkat et Punk hazzardda Vergo aynı buz kalpli bir Germa askeri gibi herkezi idam ediyor adam bildiğin terminatör. :D

Vergoya iyi bak bu özelliği çocukken bile suratına yiyecek yapışmasından anlayabilirsin adamda te o zaman exoskeleton varmış. Vergo inanılmaz benziyo Germa askerlerine, nasıl oldu bilemiyorum ama Doffy bi şekilde öyle birini bulmuş. :bilmem:Sanji kılıcı kırdığında diyolarya bu hakiyle yapılamaz, Vergonun Sanjinin bacağı çatlatmasıda öyle bi düşün.
Nerede Hakiyle yapılamaz diyor?

Belki oğlan kadar güçlü olduğundandır. Belki gerçekten oğlandır. Belki kişisel tercihlerine saygı duyuyordur. Belki oğlan sanıyordur. Belki çocuğum diyordur ama çevirmeler oğlum diye çevirmiştir. Yani önemli değil gibi, çift cinsiyetli değildir sanırım.
Hiçbiri değil. Kaido en baştan erkek kabul etmiş kızı. Direk Yamato diye isim vermiş. Bizdeki muhabbete benziyor. Erkek diye beklenir adı bile hazırdır ama kız doğar.
Ya böyle bir şey ya da bunların kültüründe kıza da erkeğe de "oğul" deniyordur ve Yamato unisex bir isimdir.

boşa vs kasmayın wb ve bb de bile adam kılıçla kesecekken hala meyve kullanıyor kafası patlamıyor xd hadi meyve okeyda elinde kılıç var kes abi ne ugrasıyon sok kılıcı kalbine tamam al sana thatch intikamı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık