Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1031: Bilimin Savaşçısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 197 78.2%
  • Kötü

Kullanılan: 20 7.9%
  • Orta

Kullanılan: 35 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law'ın amacı KK olmak değil diyoruz da peki o zaman neden Jimbei Luffy'e katılınca kıskandı :D? Madem amacın KK olmak değil bırak kankan KK olsun işte, bu süreçte yanında takıl bir ara neymiş D. öğrenirsin.
2 yıl öncesinde bunun hakkında ettiği sözler vardı. Tayfası hemen işe koyulması için teşvik etmeye çalışıyordu da Law " sırası değil taht kavgaları başlayınca an yakalayacağız. " benzeri bir şeyler söylüyordu.

Bana öyle geliyor ki KK isteği kayıp yüzyılı öğrenmesinden kaynaklıydı. Hani KK olunca her şeyi bilirsin. Bunu Ray'den de biliyoruz. One Piece ulaşınca tarihi öğrendik vs. diyordu. Tabi KK olmadan da öğrenebileceğini zamanla anladı ya da anlayacak. :D

Aynısını başka konuya yazdım. :gamyon:

Law'ın amacı KK olmak değil diyoruz da peki o zaman neden Jimbei Luffy'e katılınca kıskandı :D? Madem amacın KK olmak değil bırak kankan KK olsun işte, bu süreçte yanında takıl bir ara neymiş D. öğrenirsin.
Law zaten o konularda garip bir karakter. İster istemez onunda bir egosu var. :d

Jinbe’nin katılmasını kıskanmasıda bence KK’likten çok… benim tayfama neden böyle adamlar katılmıyor kıskanması :D

Law zaten o konularda garip bir karakter. İster istemez onunda bir egosu var. :d

Jinbe’nin katılmasını kıskanmasıda bence KK’likten çok… benim tayfama neden böyle adamlar katılmıyor kıskanması :D
Kid ve Law'ın benzer tepki göstermesi aynı kareler içinde bence aynı sebepten dolayı tepki göstermelerinin de bir işareti diye düşünüyorum. Zaten Luffy'i kurtarırken ileride düşman olacağız da demişti. Tabi Law'ın kurgusu Oda'nın kafasında retcon yemiş de olabilir. Bunlar editörün "saobody fazla sıkıcı olmadı mı be" demesi üzerine o an eklenmiş karakterler en nihayetinde.

Kid ve Law'ın benzer tepki göstermesi aynı kareler içinde bence aynı sebepten dolayı tepki göstermelerinin de bir işareti diye düşünüyorum. Zaten Luffy'i kurtarırken ileride düşman olacağız da demişti. Tabi Law'ın kurgusu Oda'nın kafasında retcon yemiş de olabilir. Bunlar editörün "saobody fazla sıkıcı olmadı mı be" demesi üzerine o an eklenmiş karakterler en nihayetinde.
Son yazdığın mantıklı aslında. Law’ın kurgusu Retcon yemiş olabilir dediğin gibi… :d

Bölümün konusu: Bm kolay yenilmiyor ve artık ciddi , Sanji tamamen dönüşmeyecek temasında işlenmiş. Bm bu kadar kolay kaybedemezdi zaten ama Bm hikayedeki görevine bakınca hala aynı soruyu soruyorum . Bm nasıl yenilecek ? yenilmesi çok mantıksız. Şayet bu bölümde de gördük ki daha yeni ciddileşiyor. Şu noktada ortalığın anasını ağlacak bir yonkou görmek istiyorum. Güç seviyesi olarak savaştığı çaylaklar ile yonkou arasında dağlar kadar fark var ve öyle de olması gerekiyor. Sanji konusundaki fikrim ise Sanji hızlı bir power up aldı. Aklı hala başında ve artık kendini kardeşleri gibi duygusuzlaştıracak bir eklentiye sahip değil. Sanji için soru hala aynı. Ne kadar güçlendi. Rakibi hakiden çok bilime ve meyve güçlerine güvenen bir sağ kol. Bu açıdan Sanjiye rakip olması yenilme ihtimalini bence oldukça güçlendiriyor. Elbette kolay olmaz. Bu seride kendinden beklenenin hep daha fazlasını yapan Zoro ise pastanın büyük lokmasını almış bir kişiyle dövüşüyor. Gelecek bölümde onu daha çok göreceğimizi düşünüyorum. Kaido ile yaptığı savaşta aradaki güç dengesizliğini çok güzel görmüştük. Ancak Zoro tatmin edici bir savaş çıkarıp tekrardan güven tazelemişti. Rakibi kesinlikle çok güçlü ve Zoro onunla başa çıkabilecek mi diye çok merak ediyorum.

@Borsalino senin attığın sızıntı doğru muhtemelen ve Sanji gelecek bölüm Queen'i yeniyor Zoro ve King de 2 bölüm sürecek gibi.

Bu karakterler bu olaylardan sonra başka olaylara da girerler eğer dövüşleri bu kadar kısa sürerse. Ben bir 3,4 bölüm daha sürsün isterim tabi dövüşlerin.

@Borsalino senin attığın sızıntı doğru muhtemelen ve Sanji gelecek bölüm Queen'i yeniyor Zoro ve King de 2 bölüm sürecek gibi.

Bu karakterler bu olaylardan sonra başka olaylara da girerler eğer dövüşleri bu kadar kısa sürerse. Ben bir 3,4 bölüm daha sürsün isterim tabi dövüşlerin.
Sanji ile Zoro rakiplerini hızlı ve çok aşırı zorlanmadan yenerler her zaman.

Luffy ise dirilip,dirilip yener.

Canavar üçlü bunlar.

Sanji ile Zoro rakiplerini hızlı ve çok aşırı zorlanmadan yenerler her zaman.

Luffy ise dirilip,dirilip yener.

Canavar üçlü bunlar.
Aradaki klasman farkı o zaten Kaido King ile ne kadar uğraşır ki yenmek için veya Queen, Kaido için önemsiz kalıyorlar ama bazılarına göre Kaido'yu öldürebilir belki King. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık