Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1031: Bilimin Savaşçısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 197 78.2%
  • Kötü

Kullanılan: 20 7.9%
  • Orta

Kullanılan: 35 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdiiiiii esas sorun şu. Kid ruh verilmiş metalleri artık istediği gibi kontrol edebilir mi? Sanırım edebilir napolyon bigmoma yapışmıştı. Fakat bu sefer bigmomın ruhundan oldukları için muhtemelen bigmoma zarar veremeyecekler. E kid ne yapacak?

Yavaş yavaş indirir canım, bir anda bırakacak değil ya. Adam üssü taşıyorum dedi.
Evet adayı başkent yapma planı var bende son 2 mesajımda kaiodonun pireye kızıp yorgan yakmıycagini ima ediyorum. Bence adayı tek hamlede hizlica indirmesi lazim yavas yavaş olursa zemin ve taban catlayabilir adanın alt zemini tıpaya benzer bir kaya yapısı var tek hamlede güzel oturması lazim.

Yalnız Law kafasında Yonko olmayı bitirmiş gibi. “Tarihi öğrenmem lazım” diyordu yine. Ama hayırlısı olmuş. Bepo’nun sağ kol olduğu tayfayla hiç şansı yoktu zaten. En azından hayal kırıklığına uğramaz artık.

Ve Bu da demek oluyor ki… Bu dövüş de Kid bir adım önde olacak Law dan. Kral haki farkı devreye girecek muhtemelen.

Ismi kadar görüntüsü de çirkinmiş. Hangi animeden bu?
Valla bugün ligin en tehlikeli takımına karşı deplasmanda galip gelmemiş olsak o hüsranla farklı cevap verirdim de yine iyisin kardeşim.
Şuan ki serilerin tamamının sevilmesinin temelini atan serideki en önemli 3-4 karakterden biri. Hani one pieci severek takip ediyorsan mutlaka okuman yada izlemen gereken bir seri çünkü manga/anime serilerinin bu kadar popüler olmasında en büyük paylardan biri olan seriden resimdeki karakter.

Valla bugün ligin en tehlikeli takımına karşı deplasmanda galip gelmemiş olsak o hüsranla farklı cevap verirdim de yine iyisin kardeşim.
Şuan ki serilerin tamamının sevilmesinin temelini atan serideki en önemli 3-4 karakterden biri. Hani one pieci severek takip ediyorsan mutlaka okuman yada izlemen gereken bir seri çünkü manga/anime serilerinin bu kadar popüler olmasında en büyük paylardan biri olan seriden resimdeki karakter.
Iyi ki severek takip etmiyormuşum o zaman.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık