Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030: Her Şeyin Geçiciliği

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 95 37.4%
  • Orta

Kullanılan: 70 27.6%
  • Kötü

Kullanılan: 89 35.0%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav hadi kinemona kiyamiyon, kanjuro neden yaşıyor hala.

Hemde o kadar darbeye rağmen hala meyvesini müthiş kullanabiliyor. Hiç mi zayiflamadin be adam. Bölüm yıldızı net kanjuro..

Allah belanı versin oda birilerine kıy artık... Bu ölmeyenler yüzünden kötüye bastım...

Onursuzmuşum ya ben

Oğlum Law'un saldırısı Linlin'den kan aldı. Hani şu hiç yara almayan vücuda sahip Linlin'den. Bunun nesi dandik lan? Hani yeterli mi? Tabi değil, Linlin hala bunları çiğçiğ yer öyle harika bir şey kendisi. Ama dandik de değildi be saldırıları.
Yav dandik derken kastım yonko ligi için yeterli olmaması. Yoksa aynı saldırıyı Dof'a falan vursa sakat bırakırdı muhtemelen. :d
Yav Oda bile Big Mom düşmesin diye uğraşıyor, yok tek atımlık kullanımmış falan. Millet 10 saat kullanıyordu bir şey olmuyordu. O yüzden diyorum Oda'ya rağmen Big Mom düşecek :/
Yav bu dediğine kendin ciddi ciddi inanıyor musun? :d

Nasıl uyanış la bunlar ? Law daha önce de ceryanı veriyordu şimdi room ile birleştirmiş gibi. Hatta gibi değil bariz onun sayesinde içeriye şok veriyor. Kid desen onun sayesinde mıknatıs yarattı şok da ki elektiriksel akım olmasa saçma sapan uyanış :D O demirler BM ye ne derece zarar versin bari etrafta ki demirleri kendin çek mızrak vari bişi var öyle ''delmeyi'' dene bu ne la... Mangaka uğraşmıyor adam rahat al uyanış dedi yeteneklerin gücünü arttırdı sadece... 9 kın da kişi sayısı kadar cana sahipmiş o kısma girmeye gerek yok ölmedi tipini si......

Bölümden bi tık bağımsız şu adamın ucube karakter çizme fetişi bi bitmedi anasını satıyım ya. Her çizdiği karakter kuran yırtan kızdan hallice koskoca seride eli yüzü düzgün 2-3 adam var. Her yeni gelen adamda bir önceki aratıyor. Altı üstü savaşçı dev çizicen marjinal olucam diye de böyle b*ktan şey çizmene gerek yok. Sağdaki gene bi tık iyide sol ikili tam ucube

Seri başından beri böyle ilerliyor ama nedense bu bölüm aşırı rahatsız etti garip.

Wanodan itibaren sadece spoilerlara baktım seriyi 2 sene sonrası itibariyle bütün okuyacağım. Artık wanoda kötü değil toplu okuyunca falan argümani bakalım ne kadar doğruymuş
Wano en iyi arctır, her ne kadar fazla uzatıp, saçma sapan Smile meyvesi kullanıcıları göze batsada hikaye akışı bence en iyi olan Arctı.

Bölümden bi tık bağımsız şu adamın ucube karakter çizme fetişi bi bitmedi anasını satıyım ya. Her çizdiği karakter kuran yırtan kızdan hallice koskoca seride eli yüzü düzgün 2-3 adam var. Her yeni gelen adamda bir önceki aratıyor. Altı üstü savaşçı dev çizicen marjinal olucam diye de böyle b*ktan şey çizmene gerek yok. Sağdaki gene bi tık iyide sol ikili tam ucube

Seri başından beri böyle ilerliyor ama nedense bu bölüm aşırı rahatsız etti garip.
Bence ortadaki dev de iyi, Teach havası sezdim ondan biraz.

Yav dandik derken kastım yonko ligi için yeterli olmaması. Yoksa aynı saldırıyı Dof'a falan vursa sakat bırakırdı muhtemelen. :d
Uyanış diye bir şeyin varlığından bihaber Law'un gamma knife'ına içorganlarını parçalatan adam Mama'dan kan alan teknikten canlı çıkabilir miydi sahiden?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık