Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030: Her Şeyin Geçiciliği

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 95 37.4%
  • Orta

Kullanılan: 70 27.6%
  • Kötü

Kullanılan: 89 35.0%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy dediğimiz karakter çocukluğundan beri kullanıyor bu meyveyi Law gibi. Meyvenin sınırlarını da aştı. Çok çeşitli kullanım yolları buldu. Ayrıca uyanışı uzun süre kullanan 2 karakterle savaştı uzun süre. Buna rağmen uyanış gerçekleştiremedi.
Law da çocukluğundan beri sahip doğru ama öyle güçlü bir meyveyi etkili kullandığını gördün mü? Ara sıra tıp bilgisiye organlara vuruyor.
Kid belki çocukken yemiştir ve çok güçlü kişilerle de savaşmıştır ama bu adam meyvesini etkin kullanıyor mu? Hayır. Ben şahsen nasıl düşünmüş ya diyecek bir kullanım biçimini görmedim. Meyvesi zayıf bir meyve de değil. Savaş sahasını anında değiştirecek bir meyve.

Eğer ki uyanış meyve kullanımıyla ilgili çıkmazsa normal karşılayabilirim ama bir sürü kullanıcı gördük, onların uyandırmaması garip kaçar bu sefer de.
Luffy şu an kral haki kaplama kullanıyor tepeden inme, milletin uyanışının sizi gocundurmaması lazım.

Law tutkal oranını ayarlayamadı diye adam hayatta kalmış
Hadi hayatta kaldı -ki ölmesin zaten reyis- niye bu adam osurarak konuşuyor? Komik bile değil lan
Kanjuro yine ölmez.Bu herifi öldürmeye kıyamıyor.Arc sonu cesedini bulamazlar muhtemelen
Küçük detaylar mide bulandırır.Saçma sapan arc işledin zaten bari finalini doğru dürüst yap
Yorum bu kadardı.Hadi yallah
Benim anlamadığım Kinemon'u birleştirenler Sanjilerdi. Bi terslik yok mu :D
Doffy ve Kata meyvelerini üst düzey kullanıyorlardı. Law ve Kid ise şöyle:
Law: Room, Shambles
Kid: Demir yumruk, robot
Ben şahsen açıp açmamalarını çok takmadım ama durum bu.
Onlar kaç zamandır buna sahip bir zahmet kullansınlar.

Kid ile Law ise daha alışamamış. Kullanmaya başlayalı çok olmamış. Law'ın Zou zamanı ise Kid'de ittifak kurmaya çalıştığı zamanlarda olması uygun kaçıyor duruma. Meyve kullanımı olarak bunlar Kata ve Doffye göre daha yeni.

Dof ve Kata serideki belkide en iyi meyve kullanıcıları.
Law ve Luffy'ide sayabiliriz en iyilere ama Kid'in bir esprisini göremedik henüz.

Oda bile bilmiyordur,dört bölüm sonra ne olacağını.
Burada bir yanlışın var. Böyle uzun soluklu serilerin en az 5-6 bölümü zaten hazır Oda arada bir mesafe bırakmadan asla ilerlemez. Ben bir çok serinin de bu şekilde devam ettiğini tahmin ediyorum. Kaldı ki spoiler sağlayıcıların bile elinde 1031. Bölüm hakkında spoilerler var.

Benim anlamadığım Kinemon'u birleştirenler Sanjilerdi. Bi terslik yok mu :D

Kid ile Law ise daha alışamamış. Kullanmaya başlayalı çok olmamış. Law'ın Zou zamanı ise Kid'de ittifak kurmaya çalıştığı zamanlarda olması uygun kaçıyor duruma. Meyve kullanımı olarak bunlar Kata ve Doffye göre daha yeni.
Rakip istediği kadar güçlü olsun Luffyciler gocunmaz, ama rakip olmayan birinde bir şeyler çıkınca delleniyorlar.

Law meyvesine çocukluktan beri sahip değil mi? Ayrıca uyandırması konu. Yani çok enerji harcayıp iyi kullanamaması değil.

Bence garip falan değil, iki yıldır yeni dünyada olup da kral haki kaplama olayını bilmemeleri daha garip. Bence Luffy torpilli.
Kral haki kaplamasını bilmemeleri gayet normal. Kaido'nun dediğine göre bunu birkaç kişi biliyor. Law onlarla savaa girmedi zaten. Kid girmiş desek bile Shanks kullanma zahmetine bile girmemiştir :mincika:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık