Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1030: Her Şeyin Geçiciliği

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 95 37.4%
  • Orta

Kullanılan: 70 27.6%
  • Kötü

Kullanılan: 89 35.0%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En iyi meyveye sahip ve bunun gücüyle diğer meyveleri yiyebiliyor. Karanlık Meyvesi, Deprem Meyvesinin tüm bilgisini ve en üst düzey kullanımı veriyor gibi bir şey yok. 2 yılda WB'nin kullandığı düzeyin yarısına erişsin, öpsün başına koysun.
Yıllardır WB ileydi zaten. Hatta ilk aldığı an bile duruşunu kopyalayıp belki aynı güçte olmasa bile atağını kullanabilmişti WB'nin Teach. Bence istisna karakterlerden biri güç olarak şu anda.

Yıllardır WB ileydi zaten. Hatta ilk aldığı an bile duruşunu kopyalayıp belki aynı güçte olmasa bile atağını kullanabilmişti WB'nin Teach. Bence istisna karakterlerden biri güç olarak şu anda.
Aynen hatta Marco duruşuna falan şaşırmıştı...WB'nin Marineford'da kullandığı meyve gücü, muhtemelen gençliğinde kullandığının yanından bile geçmez.Sonuçta şeytan meyvelerinin gücü vücut enerjisiyle doğru orantılı şekilde çalışıyor. Amiraller en verimli dönemde olduklarından meyveleri bu kadar yıkıcı ve etkili kullanıyorlar. WB'nin bu meyveyi en az 30 senedir kullandığını kesin, ondan öncesi mechul en az Shanks ve BB'nin yaşı kadar kullanmıştır bu meyveyi.

Ben şöyle düşünüyorum, Wb'nin adalarına ve konumuna çökmüş, en güçlüsünden 2 tane meyveyi kullanan, güçlü bir tayfası olan bir BB var , ama hükümet bunu BM'ın ancak yarısı kadar tehdit olarak görmüş 2.2 milyar ödül koymuş.

WB kadar bu gücü kullanıyor olsaydı ödülü minimum 4 milyar olmaz mıydı ? Hala BM yokken adasını basmasını falan bekliyoruz.Çapı yetmez bu adamın bir yonkouyu direkt karşısına almaya. :/

Son düzenleme:
Aynen hatta Marco duruşuna falan şaşırmıştı...WB'nin Marineford'da kullandığı meyve gücü, muhtemelen gençliğinde kullandığının yanından bile geçmez.Sonuçta şeytan meyvelerinin gücü vücut enerjisiyle doğru orantılı şekilde çalışıyor. Amiraller en verimli dönemde olduklarından meyveleri bu kadar yıkıcı ve etkili kullanıyorlar. WB'nin bu meyveyi en az 30 senedir kullandığını kesin, ondan öncesi mechul en az Shanks ve BB'nin yaşı kadar kullanmıştır bu meyveyi.

Ben şöyle düşünüyorum, Wb'nin adalarına ve konumuna çökmüş, en güçlüsünden 2 tane meyveyi kullanan, güçlü bir tayfası olan bir BB var , ama hükümet bunu BM'ın ancak yarısı kadar tehdit olarak görmüş 2.2 milyar ödül koymuş.

WB kadar bu gücü kullanıyor olsaydı ödülü minimum 4 milyar olmaz mıydı ? Hala BM yokken adasını basmasını falan bekliyoruz.Çapı yetmez bu adamın bir yonkouyu direkt karşısına almaya. :/
Ama bu adam yeni yonko oldu. Hatta mangada var mı bilmiyorum ama Sengoku aşağı yukarı diyordu ki "Güncel ödüllere bakalım". Yani sürekli arttığını düşünüyorum ben. Hem bence de henüz WB gibi kullanamaz ama yine de yarısı kadar tehdit gördüklerini düşünmüyorum.

Ama bu adam yeni yonko oldu. Hatta mangada var mı bilmiyorum ama Sengoku aşağı yukarı diyordu ki "Güncel ödüllere bakalım". Yani sürekli arttığını düşünüyorum ben. Hem bence de henüz WB gibi kullanamaz ama yine de yarısı kadar tehdit gördüklerini düşünmüyorum.
Yok ya bir 30 sene kulanırsa belki erişir o seviyeye. :D Neyse uyanıştan nerelere geldik kapatalım burada sonra devam ederiz.

Linlin'in bütün metalleri çekmesinin Dofi'nin her yeri ip yapıp saldırması arasında çok fark yok. Kid ve Law yeneklerini uzun süre kullansalar sağ kol seviyesini aştılar derdim de o da olmadığına göre en fazla sağ kol seviyesine gelmişlerdir. Gene dövüş bitmeden kesin birşey denmez beklemek lazım.

Herhangi bir hakide usta olmadan yonkou indirmek saçmalık olur. Luffy bile g4 gibi inanılmaz güçlü bir yeteneğe ek olarak k.hakisini geliştirip sağ kol yeniyor o bile şüpheli belki adam bilerek yenildi Kata'nın son sözleri herşeye açık.
Law için özel durum var. Onun sadece meyvesi bile 5 Milyar Bigmom dan bile fazla ödülü var. Uyanmış hali muhtemelen çok tehlikeli
Haki çok koruyucu ama şeytan meyvesini hükümsüz yapmıyor. Yoksa Karasakal yami yami nin peşinde olmazdı. Haki çalışırdı sadece
haki çok önemli ama her meyve için koruma sağlaması mümkün değil. EN GÜZEL örneği Haki de zirvelerde olan ikilinin savaşı Logia magma olan Akainu ve Whitebeard savaşırken hakisi magmayı durduramadı. Çok önemli ama tekşey değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık