Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1029 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji düşün bakalım bu değişim vücudunda niye başladı felan diyormuş, bu çok hoş çünki Sanji bu anda bile serinkanlılıkla krizi çözmeye çalışıyor. Burada başka biri olsa huaa power aldım diye sevinirdi ama Sanji adam işi her yönünden düşünüp gücün esiri olmuyor.
Sanji gen uyanışının sadece suitin tetiklemesiyle gerçekleşmediği düşünüyor olmalı ki, başka bir açıklama arıyor. Kaç haftadır söylüyorum kesin Nami'yi çıplak görmesine bağlayacak olayı :hhh:

Queen'de psikopat çıktı resmen.Adam gen uyandırmış hala suiti giy diye peşinden koşuyor. :respect:

Son düzenleme:
Bir bölümde görebileceğimiz bütün showları yapan bir killer.
Benim canımı al dedi.
Pişmanlık duymadan yaşayacağım dedi.
Akıl oyununu yaptı.
Hawkins şu an serideki en sevmediğim karakter oldu.
Süpernovaların adına leke sürdü.Zoro,Sanji,Law ve Killer hepsine tokatlandı.

Big Mom: "Hmm?"

Kid: "Hah... Hah...
A headache!? No...!! What is happening to me!!
Now... that I'm finally in front of a “Yonkou”!!
What will happen if I die this way? My life as a pirate will be...!!"

Big Mom: "Mamahahahaha!! It's funny Kid!!
Are you going to die even if I do nothing!?"

Killer vs Hawkings

Big Mom: "Wow, what's up!?
You've suddenly recovered... Kid!!"

Olaya bak, Killer vs Hawkings olurken BM bostan korkuluğu gibi saf dışı kalmış Kid'e hiç bir şey yapmıyor. Üstüne Lawın da ağzına çakmış anlaşılan, ona yardım edecek kimse de kalmamış ama bu Big Meme hala garip konuşmalar yapıyor. Olayın ciddiyitini ne zaman kavrayacak acaba ? Yenildikten sonra mı ?

Big Mom da yenilecek gibi. Çok şaşırmam artık gerçi. Kid'in hayali olması, Killer'in inanması falan dersek inecek gibi.

Killer'in diyaloğu hoşuma gitti.

Kid ve Law'ın bu halleriyle Bİg Mom'ı yenmesini hayal bile edemiyorum. Muhtemelen power up alırlar, destek gelir ve Big Mom kendini rezil eder. Ancak o şekilde yenerler gibi gözüküyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık