Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1029 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oltaya takildi bi zoro fani yine :) Kuyruk acisi sende olmazsa konusmazdin demekki oda size çektiriyor bu aralar. 2 kez yazdim ama demekki matematik böyle birsey bazilari 9 görüyor. Yav bi salin artik. Ortaya yazdim dayanamayan sendin. Git oda'ya agla. Amuda kalksa yine zoro diye aglayan amca oglu oda bu aralar zorosuz iyi bölüm çikariyor.

Bu arada killer vs Hawkins beklendigi gibi bitti.
Bu ayarda yorumlar görmek istemediğimi özellikle belirtmiştim. Kimsenin başkalarının huzurunu kaçırmaya hakkı yok.

Sanji serinin ana karakterlerinden biri olduğu için dövüşünün ayaktakımından önce bitmemesi normal. Killer kardeşim kendi çapında şovunu yapmış beğendim bölümü.

Judge’ın buz gibi kalbi olan savaşçılar yaratmak istemesinin altında başka bir sebep çıkacaktır. Dünyanın kendisi gibi hassas kalpli insanlar için cehennem olduğunun bilincinde reis.

Sanji serinin ana karakterlerinden biri olduğu için dövüşünün ayaktakımından önce bitmemesi normal. Killer kardeşim kendi çapında şovunu yapmış beğendim bölümü.

Judge’ın buz gibi kalbi olan savaşçılar yaratmak istemesinin altında başka bir sebep çıkacaktır. Dünyanın kendisi gibi hassas kalpli insanlar için cehennem olduğunun bilincinde reis.
O da iyi çıkmasın artık. xd

Hawkins hep boş gelmişti zaten bana, korkak olmasa Chopper bile döver. Sanji'de bıraksa artık inadı, tamam beyefendisin hatunlara vurmuyon da, yok kostüm giymem yok canavar olmak istemiyom.. baya boş yapıyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık