Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1029: Kule

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    226
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kidd'i hep atarlı gördükten sonra üzgün hali çok komik geldi :D

@Chris avatarlara bak ya...bir de art arda gelince garip oldu:hhh:
Kid'in surat ifadesi Ace'in şapkasındaki simgeler gibiydi. Dudaklar aşağı doğruydu ama kafa ters döndü bir yerde tersten gülücük gibi olmuş. En çok Kid'in kafası duvara vurulurken onu baş ağrısı sanmasına güldüm. Düşün kafan bir darbeyle savruluyor, ulan ne oluyor kafam sağa sola savruluyor demiyor da baş ağrısı diyor.

Adam belki ameliyat yapacak Kid'e kendini feda edip bilmiyoruz ki. Bence düşmesi için senaryolar tartışmalıyız biz sevdiğimiz karaktere konduramıyoruz hiç bir zaman direkt yazara sallama peşineyiz. Millet en güçlü karakter benimki olsun, diğeri benimkini geçmesin kafasında yorum atıyor.:bilmem:
Law Kid için harcanırsa Oda Japonya'da bir daha sokağa çıkamaz herhalde. :d
Ben Big Mom'un düşmesine gayet okeyim. Kötü karakter ve düşman zaten, elbet düşecek. Ama bunun daha mantıklı yolları olması lazım. Benim Oda'dan tek beklediğim bu.

Law Kid için harcanırsa Oda Japonya'da bir daha sokağa çıkamaz herhalde. :d
Ben Big Mom'un düşmesine gayet okeyim. Kötü karakter ve düşman zaten, elbet düşecek. Ama bunun daha mantıklı yolları olması lazım. Benim Oda'dan tek beklediğim bu.
Hacı amiral gelip indirse onu da beğenmezsin sen anca IM gelip indirse ona okey olursun. :D

Ben normalde Akainu falan vursa Big Mom'a kolay işlemez diyordum da Law bağırtıyor abi kadını şok ile. Aka reis vursa daha etkili olacağı aşikar yani, yanmaz manmaz teorileri bana mantıksız gelmeye başladı.
BM savunma açısından hala iyi gerçekten. Saldırılara dediğin gibi tepki veriyor, hafiften çizilmeler de başladı ama bakalım neler olacak merak ediyorum. Kid ve Law'dan bir top tier saldırısı gelirse o zaman düşer net.

BM savunma açısından hala iyi gerçekten. Saldırılara dediğin gibi tepki veriyor, hafiften çizilmeler de başladı ama bakalım neler olacak merak ediyorum. Kid ve Law'dan bir top tier saldırısı gelirse o zaman düşer net.
Valla Kaido kanıyo manıyo bunda kan da yok sadece bağırıyor, ama acı duyduğu belli yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık