Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1029: Kule

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    226
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir de Havkins'in kartları faciaydı, malumun ilanı da bu şekilde yapılmaz be arkadaşım. Bizimi yiyor, safmı sanıyor anlamadım. :d

Yalnız bir şey fark ettim, Kid ve 3 komutanıyla bizim tayfa arasında bağlantı var.
Luffy vs kid (kaptan-kaptan)
Yamato vs killer (maske-maske)
Zoro vs heat (ateş-ates)
Sanji vs wire (okama sevdası-jartiyer)

Oda ileride Roger vs Wb tayfası gibi bir panel çizerse eşleşmeler bu şekilde olur.
Bu ne ya Sanji vs wire? Zoro vs heat? Yamato vs killer? ve Luffy vs kid? Sakın bunu kahvede felan söyleme insan içine çıkacak yüzün kalmaz.:bilmem:

İşte daha fazla gözükmemeli o yüzden. Bence asıl saçmalık düşmemesi olur. Misyonunu tamamladı bana göre. Seriye artık bir katkısı olmaz. :D
Düşmesini istemeyen yoktur bence ama bunu Kid ve Law yapacaksa hiç düşmese daha iyi. Shanks gelsin, Dünya Hükümeti gelsin ya da başka birileri düşürsün ama Kid ve Law olmaz bence. Bu bölümde bile çok uzun zamandır denizlerin hakimi oldukları söylenen imparatorların ikisinin birlik olmuş hali üç tane çaylağın ittifakına kaybederse hiç hoş olmaz.
Vegapunk Kaido'nun meyveyi kopyalamıştı, Şu Linlin'i de yakalayıp insanları soy faktörü ile devleştirme mevzusunu da Linlin üzerinden hallletseler serinin son savaşında yapay şeytan meyvesi yedirilmiş devleştirilmiş Cyborglarla dolu bir ordu görsek de iyi olurdu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık