Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji şu anda sadece savunma gücünü artırdı. Buna gerçekten çok ihtiyacı vardı çünkü her dövüşünde organ bağışlama kurumu gibi bacak verip duruyordu. Şimdi bir başka ihtiyaç duyduğu alan olan saldırı gücü konusunda level atlaması gerek ki bu konuda gerçekten çok kötü... Bu kalemi de hallettikten sonra haki kısmına yönelecek gibi hissediyorum. Hızı zaten fena değil. Bu arcta temel becerilerini(savunma, saldırı ve hız) geliştirip arcı bitirecek gibi duruyor.

Cp0 6 kişi görünen, bide savaş donanmaları var savaş bittikten sonra bizim tarafta sağlam adamlar.
Yamato Marco Izo Kawamatsu franky brook nami usopp jinbe kid'in tayfa law'ın tayfa çoğu samuray savaş bitince taraf değiştirecek tüm kaido korsanları. Yani boşa kürek cekiyo cp0 neyse

Sanji şu anda sadece savunma gücünü artırdı. Buna gerçekten çok ihtiyacı vardı çünkü her dövüşünde organ bağışlama kurumu gibi bacak verip duruyordu. Şimdi bir başka ihtiyaç duyduğu alan olan saldırı gücü konusunda level atlaması gerek ki bu konuda gerçekten çok kötü... Bu kalemi de hallettikten sonra haki kısmına yönelecek gibi hissediyorum. Hızı zaten fena değil. Bu arcta temel becerilerini(savunma, saldırı ve hız) geliştirip arcı bitirecek gibi duruyor.
Bacaklarıda aynı şekil dayanıklılık ve sertlik kazandığından saldırı gücü artmış sayılmaz mı?

Ben yalnız gen uyanışı açınca geçici bir süreliğine duygusuzluk olacağını söylemiştim ona istinaden yorumumu yapmıştım. Ama yine de Sora'nın ölümü bana kalırsa olmadı, keşke gen uyanışı hiç olmasaydı. Hani mantıklı bir açıklama yaparsa he tamam derim ama Sora'nın ölümüyle beraber bu genlerin Sanji'ye geçmemesi gerekiyordu. Mantıken öyle olmalı yani. Aile olaylarına girmeyeydi keşke Oda. Ben de öyle aşırı memnun değilim yani burada makara yapıyoruz da. Japonlarda o çok var ya kralcılık meselesi. Yok o bunun çocuğu yok şu bunun çocuğu ya sal kardeşim, çıplak elleriyle tırmanan adamlar görmek istiyoruz biz, birilerinin pohpohlamasına gerek yok habire karakteri. Bunlar bir de karakteri gölgeleyecek olaylar maalesef.
Gen her türlü geçer, zaten çocuklar doğmuş doğacak artık herşeyleri şekillenmiş. Soranın ilacı sadece Sanjinin duygularını verdi ona genetik modifikasyonunu almadı. Şahsen Sanji exoskeleton ve hızlı iyileşme kazansada ben Sanjinin kardeşlerinden farklı olduğunu düşünüyorum. Sanji büyük ihtimal Lunarian genini de uyandırır ve siyah kanat felan açar gibi geliyor bana. Soranın emeği boşa gitmedi onun sayesinde Sanji hem daha güçlü hemde iyi bir insan oldu. Birde Judgeın kontrolüne karşı koyduğunu düşünürsek bence Sanjide Kral hakiside olabilir ve bu yüzden boyun eğmedi Judgeın gen kodlarına. :good:

Sen neyin kafasını yaşıyorsun ;)
Sanji gemilerde yemek yaparken bu zoro 8 yaşından beri deli gibi antreman yapıyor
E adam aşçı daha ne yapacaktı.

Aşçı olmasına karşın bu kadar güçlü sen düşün... Demek bu da 8 yaşından beri antreman yapsa ne olurdu bilemiyoruz.

Adam restoranı basanlara karşı dövüşe dövüşe birşeyler geliştirdi. Zeff sağolsun tahta bacağıyla nasıl tekme atılacağını öğretti en azından.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık