Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olması gereken buydu ama bu şekilde olmak zorunda değildi. Zaman atlamasından daha sağlam dönebilirdi veya kapsamlı bir eğitim daha alabilirdi. Yada araya başka bir rakip daha girebilirdi bir sürü yolu varken kolaya kaçtı Oda. Luffy fanıysan keyif almanı anlıyorum sizin için güzel gelişmeler bunlar.
Aslında foruma üye olmadan önce luffy veya başka bir karakteri tutma çabam yoktu fakat forumda nasıl birşey var ise artık öyle olduk :hhh: .
Az öncede yazmıştım araya girebilecek tek bir klasman vardı oda amirallerdi fakat olmadı demek ki bunlar daha sonraya saklanıyor fakat amiraller hariç luffy ile kapışabilecek kimse kalmıyor. Sonuçta sağ kol seviyesi birinin gidip sağ kol ile dövüşmesi onu neredeyse hiç geliştirmez bu bağlamda kendinden 1-2 gömlek güçlüleri ile dövüşmeli fakat seride sağ kol ile yonkou arasında o kadar çok kişi yok olanların çoğu ya amiral yada eski toprak.

Ailesinden nefret etmiyor etse gidip canlarını kurtarmak için kendini tehlikeye atmaz. Hem Sanjinin sevdiği Reijuda aynı gen gücünü kullanıyor, git arlong parkı oku te orda balık adam Kroobi diyor insan gibi değil bu niye ölmedi diye su basıncından. Zoroda Kozaburonun kılıçlarına mecbur, aldımı Zoro 2001 kere yenildiği Kuinanın kılıcını en sonunda. Zaten modifiyeli Sanjinin genleri adam napsın Dnasınımı değiştirsin? :bilmem:
Soyadını ağzına bile almak istemiyor adam ne zaman Vinsmoke veya Judge adını duysa küplere biniyor. Ölmelerine göz yummadı diye bu onları sevdiği anlamına gelmiyor. Önce suit şimdi de bu gen mevzusu. Sanji onlardan bağımsız bir şekilde güçlenememiş işte doğru düzgün. Benim hoşuma gitmedi bu tarz bir güçlenme sizin gitmiş olabilir ne diyeyim. İki yıllık eğitimde boşaymış onu anladık.

Vegapunk okama olabilir diyor, Queen'in kız kardeşiymiş öyleyse. Ama sadece anneleri aynıymış, babaları farklıymış. Sanji'nin kardeşleriyle arasında olan ilişki gibi ilişki varmış aralarında. Queen kötücül icatlar falan yapıyormuş Vegapunk insanlık adına yapıyormuş.
Desene bu Queen boş adam değil demekki, Vegapunkın kardeşiyse çok zekidir bu kesin.

Soyadını ağzına bile almak istemiyor adam ne zaman Vinsmoke veya Judge adını duysa küplere biniyor. Ölmelerine göz yummadı diye bu onları sevdiği anlamına gelmiyor. Önce suit şimdi de bu gen mevzusu. Sanji onlardan bağımsız bir şekilde güçlenememiş işte doğru düzgün. Benim hoşuma gitmedi bu tarz bir güçlenme sizin gitmiş olabilir ne diyeyim. İki yıllık eğitimde boşaymış onu anladık.
Eğitim boşa değildi o eğitim Sanjiyi genleri uyandıracak seviyeye getirdi, te manganın başından beri geliyorum diyordu bu olay ve daha Lunarian uyanışıda olacak. Dediğim gibi adamın zaten böyle doğmuş beden değiştirecek değilya.

Silinmiş Üye

Allah asıl seni çarpar lan. Adam Kuran'da şifreleri çözüp üretmiş teoriyi. :of:

@Montana adamın hiçbir dediğini anlamadım ama ikna oldum.
Bak bir şey demiyeyim diyordum ama sana artık cevap vermek düştü.

Rahman ve Rahim olan Allah'ın adının altında bu soruyu cevaplıyorum. Öyle bir şey yok olum :(

Bi de gelmiş bir şey anlamadım diyor la sanki okuma-yazman var ya aSD:SD:SAD: Fukara köylü :rolleyes:

Silinmiş Üye

Allah ne güzel açıklamış bende gelmiş burada @kaizokuou 'a laf anlatıyorum.

قُلْ هَلْ يَسْتَوِي الَّذِينَ يَعْلَمُونَ وَالَّذِينَ لَا يَعْلَمُونَ
“De ki: Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu?” Zümer sûresi (39), 9

Allah'ım korkuyorum birazdan Vegapunk fanlığım ile Uzumaki-khan tepkileri birleşecek de bir mağara adamı olacağım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık