Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'nin bu gücü istememesi nasıl aşılacak bakalım. Ya boyun eğecek, kş karakrerin kaç bölüm gösterdiği huya ters gibi ya da başka şekilde güçlenecek.

Kaidonun tüm gücünde olmadığını en çok savunan kişilerden biriyimdir fakat luffyden de hiçbir şey görmedik hibrit kaidoya düz hali ile dalıyor daha ne yapsın kezza luffy kesin olarak yonkou olmuştur bunu kendim uyduruyorum seride sadece yonkoularda gördüğümüz bulut yarma olayını yapabiliyor bunu başka bir karakter yapsaydı işler değişirdi fakat yapanlar sadece yonkou veya korsankral oldu...
Luffy bu kadar basit şekilde Yonko seviyesine ulaştıysa ne anladım ben bu işten. Tek yediği adamın seviyesine sadece on günde ulaştı iki power up aldı diye. Oda'nın en büyük hatası budur gözümde.

Sanji'nin bu gücü istememesi nasıl aşılacak bakalım. Ya boyun eğecek, kş karakrerin kaç bölüm gösterdiği huya ters gibi ya da başka şekilde güçlenecek.
Luffy fanları kabul etmez ama E.Lobby’de kazandı aslında.Bunun işi bitti diyip tayfaya yönelmese yerde yatan Luffy’nin fişini çekse Luffy bile onu yapamazdı.Yapmadı Usopp akıllıca kendine çekti laflarıyla bunu yaparken de hem haki hem enerji verdi.Usopp çok akıllı harbiden God Usopp diye boşa demiyorlar. :D

Luffy bu kadar basit şekilde Yonko seviyesine ulaştıysa ne anladım ben bu işten. Tek yediği adamın seviyesine sadece on günde ulaştı iki power up aldı diye. Oda'nın en büyük hatası budur gözümde.
Aslında Yonko seviyesinin özeti kral haki kullanımı gibi, o güce ulaştığında aşağı yukarı o seviyeye çıkmış oluyorsun. Gerisi kondisyon ve haki seviyesi meselesi falan.

Queen troll falan ama güçsüz de değil. Sanji'nin power up almadan yenme şansının olmadığını gördük. Nasıl doğru dürüst hasar vericem diye kara kara düşüncelere girmiş sarı oğlan.
Sanji, bölüm içi büyük şekilde çaresiz vaziyette, gen uyanışı yetmiyecek yenmesi için. Güzel vs olmasını dilerim ama bu kıvrık kaşa sürekli değişik tipler denk geliyor, keyif almak zor oluyor dövüşlerden.

Odanın en büyük hatası orada luffynin tek yemesi oldu. Luffy bundan 1 hafta öncesinde hayvan gibi gözlem hakisi öğreniyor fakat ne hikmetse kaidoya gözü kapalı dalıyor. Ayrıca luffynin aldığı iki powerupta luffy için çok fazla güç getirdi ve bu gayet doğal çünkü luffynin zaten hakisi sürekli dövüşler sırasında güçleniyordu ve zaten halihazırda bayağı güçlü olan hakisi bide üstüne ileri haki kullanımını ve yanında kral hakinin kaplaması gelince tabiki luffy hayvan gibi güçlenecekti farklı birşey beklemek daha tuhaf geliyor bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık