Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaidou düşerse Wano'yu alırız deniyor, Hükümet ile Kaidou arasında nasıl bir ilişki var acaba? Aksi halde Kaidou kalsa saldirmayacaklar ama Kaidouyu alanlara saldiracaklar düşüncesi saçma duruyor.

Kaidou düşerse Wano'yu alırız deniyor, Hükümet ile Kaidou arasında nasıl bir ilişki var acaba? Aksi halde Kaidou kalsa saldirmayacaklar ama Kaidouyu alanlara saldiracaklar düşüncesi saçma duruyor.
Kaido adamların işine yarıyor gibi, hem Wano'nun başında diktatörlük yapıyor hem de silah üretip kendilerine satıyor. Ama Wano özgürleşirse o silah fabrikalarının hepsi kapatılır, başına buyruk ülke olur.

Yok bea onda o stratejik hareket etme kabiliyeti ne gezer? "Katakuri mi? Haa Lütfü'nün düşmanı. Bir dakika... Lütfü mü dedim ben az önce? Göm baba göm Kata kim köpek ya ehehe xd" Al sana yetişkin bir reddi'nin düşünce algoritması :d
Sanji gözlem hakiye yatkın biri.Jelibondan kaçarken gösterilmişti.Yani Sanji önceden böyle bir power up alsa rakibi gayet Kata olabilirdi wano gibi bir topkek arcı olduğunu ve yine Zoro’nun orada olmadığını düşünürsek.Oda adamına göre rakipler veriyor.Zorlu erkek denen tiplerle b.haki olarak Zoro ilgileniyor ona King verildi.Lazerlerden sıyrılacağı sürekli k.haki ağırlıklı eşleşmenin de Sanji olması mantıklı.

Hükümetin CP0 ajanlarından başka ne gibi bir gücü var bilmiyorum, denizci gemisi gelmemiş hiç görünürde. O ajanların da ne kadar güçlü olduğu muamma, sürprize açık konu. Ama Gorosei içinden biri gelmişse harbi sürpriz olur.
CP0 ajanlarının o kadar da güçlü olduğunu sanmıyorum. Sürpriz bir isim yoksa şuan Wano'yu almaya yetecek bir güç çıkmaz sanki oradan. Gorosei saha adamları gibi durmuyor pek. Ama onlardan biri gelmişse büyük sürpriz olurdu. Bu adamlar harbi güçlü mü değil mi merak konusu.

Pica gibi Zoro'ya bir kere bile vuramamış, denk gelen iki saldırıda yenilmiş adam Jack civarı oluyorsa Queen de Sanji de Katakuri'den güçlüdür ne var yani.

Kaido’dan dolayı.Adam arka arkaya 50 kişi bile gelse dövdü geçti hükümete de aynısını yapardı.Orası denge unsuru yonko bölgesi olmaktan çıkarsa bağımsız ülke olacak devrimcilerin ülkeleri gibi.Bağımsız bırakmayız demeleri mantıklı.Sadece denge korunsun savaş çıkartmasınlar diye 4 imparatorun bölgelerine ilişmiyorlar.O da ipin ucunu kaçırmadıklarından geniş alanlara yayılmaya kalksalar izin vermezler.

Peki sadece kaido'dan bahsedilp mom yokmuş gibi davranmalarına ne demeli bu hükümetin. la kaido düşse bile koskoca mom var orada ona ne olcak kimse bunu düşünmüyor büyük ihtimal mom bir şekilded aradan çıkralıcak ama nasıl olacak acaba :D

Evet cidden saçma bir durum dedikleri olaya göre kaido yenilmez ise geri çekilin yenilir ise onu Yenen kişiden ülkeyi alın herhalde kaidodan korkuyorlar diyecem de kaidoyu yenen adamdan nasıl ülkeyi almayı düşünüyorlar orasını anlamadım.
Ben bu olayı luffy wanoyu korumasına alsın ve yonkou olarak tanınsın diye yapılan bir ön hazırlık gibi görüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık