Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zorocular:zoro'nun bi enması var saldırı gücünü biraz arttıran kalan her şey emek alın teri bileğinin hakkı.

Luffyciler: luffy'nin bi meyvesi var onun herşeyi. :ehe:

Sanjiciler:Sanji'nin tuhaf bi geni var onu koruyan hızlandıran aynı zaman uyandıran bi Red suiti.

Şimdi tartığmız zaman bileğinin hakkıyla yc komutanı yenen kim cevap yüce milletimindir:D

Zorocular:zoro'nun bi enması var saldırı gücünü biraz arttıran kalan her şey emek alın teri bileğinin hakkı.

Luffyciler: luffy'nin bi meyvesi var onun herşeyi. :ehe:

Sanjiciler:Sanji'nin tuhaf bi geni var ve onu koruyan hızlandıran aynı zaman uyandıran bi Red suiti.

Şimdi tartığmız zaman bileğinin hakkıyla yc komutanı yenen kim cevap yüce milletimindir:D
Oda Sanji'nin güçlenmesini zaten Zoro ve Luffy'ye benzetmedi ki 2 yıl arada ikisi efsanelerden eğitim aldı Sanji kendini geliştirdi.

King Zoro'ya ada turu yaptırmadı mı? Ya da en güçlü 3. atağı ile bir şey yapabildi mi Zoro
? Sanji ise genlerini uyandırdı. Daha güçlü değilse bile çok çok yakın şu an. Queen ile King arasında da uçurum yok.
Yakın diyebilmek için karakterlerin bi' öncesine sonrasına bakmak lazım dosdum. Öyle ha deyince olmuyor bu işler. Tekrar ediyorum gaza geliyorsunuz. Gelmeyin. Haa üzülürsünüz diye diyorum yoksa gaza gelip mutlu olabilirsiniz. En doğal hakkınız. Ama bir boy aynasına bakmak lazım.

Hafızasını bu darbe getirmiyor mu? gelince de düşüyor.
Hafızasını attığı darbeyle geri getiriyor sadece.Sonrasında korkudan altına edecek duruma geliyor.Linlin'in uyuyakaldığı panel belli zaten.

Queen’de binbir türlü teknoloji varmış Sanji’yi normal halini pestil etmiş hala Queen mi gömüyorsun ?
Base Sanji'yi dövmek ne zamandan beri süper bir şey oldu da haberimiz yok ? Bunu yapamayacaksa ölsün anasını satıyım.Herif hibrit+teknolojik silahlarını kullanıyor.Tam gücünde bildiğin.

Oda Sanji'nin güçlenmesini zaten Zoro ve Luffy'ye benzetmedi ki 2 yıl arada ikisi efsanelerden eğitim aldı Sanji kendini geliştirdi.
Yukarıdaki yorumu biraz trolluğne yazdım. Ama eğitmenlerin pek önemi yok bence reyligh luffy'e hakı'nın temelini öğretti bunu wano da net bi şekilde luffy'nin aldığı güç artılşların dan görüyoruz. Aynı şekilde mihawk haki dışında zoro'ya bişey öğretmemiş gibi duruyor çünkü zoro 2 yıl önceki saldırılarını kullanıyor yeni bişey görmedik, ateş kesme ve geçen bölüm uçma tekniği dışında'ki onu da sanji ve kinemondan kopyalayarak öğrendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık