Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1028: Brakiozor Tıss

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    271
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada gözden kaçmış gibi duruyor ufak bir detay ama cp-0 ajanının söylediği şey sadece benim mi ilgimi çekti bu kadar?

Adam korsanların gittikçe aradaki farkı kapattığını söyledi. Yani 4 yonkou bir araya gelse bile Dünya Hükumetini deviremez anlamına mı geliyor bu cümle? Kafamı aşırı kurcaladı.
Nasıl yani? Korsanların birbirleri arasındaki sayı farkının azaldığından bahsediyor. Dünya hükümeti ile bir bağ kuramadım ben. Ya da yanlış mı anladım?

Sanji burada sence güç seviyesindenmi bahsediyordu, zaten exoskeleton uyanmasından öncede Sanji kardeşlerinden güçlüydü. Orada Sanjinin kastettiği duygusuz acımacız birine dönüşmek. Sanjinin zırhı bariz kardeşlerinden üstün bu arada neden herkez Queenin kılıçla saldırısını bu kadar küçümsedi anlamadım. :bilmem:
Duygusuz birine dönüşmesinden dolayı mı ağzına vurduğu sahneyi hatırlıyor?

Bu arada gözden kaçmış gibi duruyor ufak bir detay ama cp-0 ajanının söylediği şey sadece benim mi ilgimi çekti bu kadar?

Adam korsanların gittikçe aradaki farkı kapattığını söyledi. Yani 4 yonkou bir araya gelse bile Dünya Hükumetini deviremez anlamına mı geliyor bu cümle? Kafamı aşırı kurcaladı.
Savaş alanında ki farkın kapanmasında bahsediyor orada. 30.000 vs 5.000 'ken- 12.000 vs 8.000 oluyor.

Bu bölümde hiç beklemediğim bir sey oldu.Gemiler kesin Wano'ya geliyor. Akainu ya aslında güvenmek hataydı.Gemide muhtemelen yeni pacifistalar var ve savas sonu boy gösterecek . Ortalık epey karışacak .Big Mom vaziyet kötüye gidince oltasını alacaktır.Yoksa hesaba katılmaması gibi bir durum olamazdı.Korsan ittifakına ihanet edicek yani.

Amirallerden en az birini bekliyorum.Bu Greenbul yada Kizaru olur diye bekliyorsunuz ama bir süpriz yapıp Fujitaro bile gelebilir.

Forumda birisi Cp0'ın Carmel'le iş yaptığı yüzünden BM'yi nasıl öldürebilmenin yolunu bildiklerini söylemişdi. Cp0'ın Bm'yi kale almamasının sebebi bu olabilir.

İmkanı yok ki. Sasaki neyse, o dinozorun özelliğiymiş cidden ama Queen bildiğin boynunu vücudundan ayırıyor. Bunu da teknolojisi ile mümkün kıldığı bariz. Gerçek doğası deme sebebi de bu dinozorun esas özelliğinin uzun boynu olması ve bedeninin, bacaklarının elverişsiz olmalı. Queen teknolojisi ile boynu tamamen özgür kılmış, gerçek doğa dediği de bu.
Bölüm spoiler'ında da Sasaki vardı. Bence Sayborg yetenekleri değil.

Arc sonuna doğru bizimkiler kazanıyormuş lucci ve diğer cp pol ajanları bizimkilere saldırmaya geliyormuş o sırada sanji genlerini tamamen uyandırdığı için kötü birine dönüşüyormuş sıkıntı çıkarmaya başlıyormuş o ara bizimkileri lucci ve ekibi için uyaran choppere, Zoro (Sanjiyi kastederek) sesini kes şuan için daha büyük bir problemimiz var dedikten sonra (luffy vs Zoro viski tepesindeki gibi) Zoro vs Sanji izliyormuşuzz olaya karışan lucci ve ekibide araya kaynıyormuş off tadından yenmez ama çok zor be ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık