Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1027 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dövüş güzel olacağa benziyor, Kaido tam gücünde değil mi o kısmını anlayamadım?

Edit: Çeviriyi yeni gördüm

Galiba ada güzel bir şekilde yere inecek ve Zoro'nun kılıçlarından birine daha veda edeceğiz, Tenguyama Hitetsu boşuna gözükmüyormuş orada. Zoro'nun adanın dışına taşmasından bu anlaşılıyor. İçeride işini bitiremediğine göre bu dövüş daha uzayacak gibi. Zoro'ya Nidai'yi getir bakalım Tenguyamaji.

Doflamingo’nun aynısı yani.Bu arcla dressrosa arasında o kadar paralellik kurdu ki Doflamingo’nun Mini Kaido olduğunu düşünmekten başka bir sonuç çıkaramıyorum ve bunun fanlıkla da alakası yok.Boşuna Joker dememiş mangaka.Kaido bulut yaparken zayıflıyorsa aynısı kafes için de geçerli muhtemelen.Biz demiştik değil mi ? :a:Doflamingo zayıf diyenlere ama g4 yaaaa diyenlere gelsin bu bilgiler.:rolleyes: Galiba sende varsın içlerinde. :D
Doflamingo bulutsuz havada uçamaz ama. Başka nesneleri de uçuramaz. :d

Şimdi bir de Kaido zayıfladığı için mi bulutları zayıfladı yoksa bulut yaptığı için mi zayıfladı meselesi de var.
Bence ilki ve Doflamingo da kafes yaparken zayıflamıştır. Ama bu G4 gerçeğini değiştirmiyor. :cool:

Uçma işini dedim uçma işi aynıymış bulutlara tutunarak yani.Geri kalan boşlarını dolduracak kadar vakit ayıramayacağım papağana döndün iyice. :S
Bak farkı anlayamadın yine, ''Ejderler uçmuyor, kendi yarattıkları bulutlar ile ilerliyorlar havada'' deniliyor bu tarz yani. Burada önemli olan nokta ''kendi yarattıkları bulutlar'' olayı. Dof'un meyvesi bulut olan ortamda çalışıyor, yani kendi yaratmıyor vb. Bulutsuz bir ortamda Dof'un o yeteneği işlevsiz kalıyor, ama Kaido her istediği şekilde bu yeteneği kullanıyor kendi yarattığı bir şey. Nereden ne bulsam Kaido'ya bağlasam diye mi düşnüyorsun nedir? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık