Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1027 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Of panel olarak Zoro ve Sanji kazanır. Dinonun üzerine oturmuş boylarını ölçerler.

Sonra isimli birer saldırı ile kocaana ve Kaido yenilir.
Halk ejderi Kaido sana. Sonra değişir ve Oden sanılır sonra momo olduğu anlaşılır. Haftaya bölüm yok. Sonraki hafta eğlence var.

Killer vs. Hawkins
Drake vs. Apoo
Luffy vs. Kaido
Sırf Kaido tarafında olduğu için normalde birbirine denk olan yenilmeyecek novalar yenilecek.İşte nefret ettiğim şey bu seride.Şimdi Hawkins düşman olmasa Killer onu alamaz hatta yenilirdi hepimiz biliyoruz bunu.Adam normalde öyle resmediliyordu Kaido tarafına geçti imaj çalışmasını tamamen değiştirdi itibarını yerle bir etti hatta.Apoo ve Kid ile ittifak kurmuş adamdı önceden.Opte en gıcık olduğum şey bu.Ola ki arc bossunun tarafında olma hatası yaptın tamam yenilgin kesinleşmiştir mezarını kendin kazdın.Yani şunu demek istiyorum çıkıpta bir tane düşman rakibini indirmiyor yada berabere kalmıyor.Ondan sonra savaşı kazanan hasır şapkalar kılıçlarını doğrultup bu kazanan adamın boğazına dayayabilirler.Böyle şeyler görmüyoruz herkes yeniyor rakibini arkadaş hep mi böyle olur...

Killer vs. Hawkins
Drake vs. Apoo
Luffy vs. Kaido
Apoo vs Drake hala bitmedi mi ya. Apoo'yu zayıf bulduğumdan değil de Sabody'den beri bana işte Law, Kid, Luffy, Zoro'dan sonra bunlara en yakın güçte olanlar Urouge, Drake, Killer'mış gibi geldi. Ve X-drake'in Wano hikayesi zaman-atlamasından önceden beri işleniyor Kaido'nun astına saldırmıştı sonra Caribou'yu yakalayıp Wano'ya getirdi, Dressrosa'da geçmişini öğrendik yani demek istediğim bunca zamandır bu adam Wano için hazırlanıyordu ve savaşta Apoo ile savaşmaktan başka daha fazla şey yapmasını beklerdim.

Sırf Kaido tarafında olduğu için normalde birbirine denk olan yenilmeyecek novalar yenilecek.İşte nefret ettiğim şey bu seride.Şimdi Hawkins düşman olmasa Killer onu alamaz hatta yenilirdi hepimiz biliyoruz bunu.Adam normalde öyle resmediliyordu Kaido tarafına geçti imaj çalışmasını tamamen değiştirdi itibarını yerle bir etti hatta.Apoo ve Kid ile ittifak kurmuş adamdı önceden.Opte en gıcık olduğum şey bu.Ola ki arc bossunun tarafında olma hatası yaptın tamam yenilgin kesinleşmiştir mezarını kendin kazdın.Yani şunu demek istiyorum çıkıpta bir tane düşman rakibini indirmiyor yada berabere kalmıyor.Ondan sonra savaşı kazanan hasır şapkalar kılıçlarını doğrultup bu kazanan adamın boğazına dayayabilirler.Böyle şeyler görmüyoruz herkes yeniyor rakibini arkadaş hep mi böyle olur...
hala hawkins'in kazanacağını düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık