Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1027: İnanılmaz Bir Felaket

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 152 65.5%
  • Orta

Kullanılan: 60 25.9%
  • Kötü

Kullanılan: 20 8.6%

• Kullanılan toplam oy
    232
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onlara hakiyi koydu bayılttı Kata. Bak Marco'dan emir alan adam Vista falan. Git Mihawk'ı tut diyor, Visto hop anında emre itaat. Adamdan korkuyo dediğin ayak takımı yav Queen hala diyor dikkat et elini kırmayım gibisinden konuşuyor. O da kelleni alırdım deyip arkasını dönüp gidiyor. Anca laf.
Queen'in korkması garip olurdu ama bunların arasında Zoro Sanji benzeri bir ilişki var. Jack'te emir alıyordur zaten kendisinden olay dediğine geliyor işte Marco'dan çok farkı yok. Savaşın ortasında Queen'e dalacak hali yok ya anca laf diyorsun birde. Adam birazcık ciddileşince nasıl herkesin dikkat kesildiği ortada.

Queen'in korkması garip olurdu ama bunların arasında Zoro Sanji benzeri bir ilişki var. Jack'te emir alıyordur zaten kendisinden olay dediğine geliyor işte Marco'dan çok farkı yok. Savaşın ortasında Queen'e dalacak hali yok ya anca laf diyorsun birde. Adam birazcık ciddileşince nasıl herkesin dikkat kesildiği ortada.
Zoro ile Sanji ne kadar didişse de özünde birbirlerini seviyordur, bunlar direkt birbirlerinden nefret ediyor gibi. Daha sonradan bir dostluk bağı çıkarsa bilemem. Ben ilk defa bir sağ kolun böyle tınlanmadığı gördüm astları tarafından. Belki Teach tayfasında görürüz bunu bir de.

Zoro ile Sanji ne kadar didişse de özünde birbirlerini seviyordur, bunlar direkt birbirlerinden nefret ediyor gibi. Daha sonradan bir dostluk bağı çıkarsa bilemem. Ben ilk defa bir sağ kolun böyle tınlanmadığı gördüm astları tarafından. Belki Teach tayfasında görürüz bunu bir de.
Yav hadi Jack, Queen tınlamasın onda bir problem yok. Her tayfa aynı olacak diye bir şey yok ama tınlamayan adamlar uçan altılı :D King 1v5 yapar bunlarla.

Düşünsene Kata'yı Oven, Pekoms, Tamago, Daifuku falan tınlamıyor .d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık