Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Üye silindi 7459
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji>Queen>Jinbe>Jack - Monster Trio bozulmaz prensibinden yola çıkarak böyle bir sıralama yapıyorum.
Jinbe, Jack'i yener bence, ama öyle tek falan atamaz. O yüzden Sulong>Jinbe diyorum.
Dostum, adam yıldırımlı haki kullanıyor. Zoro bile daha yapmadı onu sanırım. Yanılıyor da olabilirim.

Kaido: Do you think there is even a possibility of you defeating me?
Luffy: I'm alive. So there's infinitely many possibility!

Eee ne demişler torpili Oda olanın ölüm korkusu olmazmış :oleyo:
Yaşıyorsam sıkıntı yok Hulk getirin Superman getirin hepsini alırım demeye getirmiş.:oleyo2: O plot kimde olsa der bunu Kaido’yu beyazsakalı döver gözünü Marvel’a diker.:hhh:

Aynen bu plota sahip olduğunu Zoro 500 bölüm önce fark etmiş "Ölümün kendisi bile beni öldüremez" diyerekten 4.duvarı aşmış nasıl plotluysa artık adam o kadar farkında demek ki. :D
Bu sadece tayfa ici sorun değilki Oda adam öldürmeyi sevmiyor lola'nin babası mesela ne önemi var bu adamında öldürmüyosun.

Aynen bu plota sahip olduğunu Zoro 500 bölüm önce fark etmiş "Ölümün kendisi bile beni öldüremez" diyerekten 4.duvarı aşmış nasıl plotluysa artık adam o kadar farkında demek ki. :D
Luffy :Yaşıyorsam alırım topunu alayını isterse 10 Kaido gücünde olsun. Hawkins :Yaşama şansı asla sıfıra düşmüyor bu ne menem bir iş. Bunu okuyoruz işte.:D

Bu sadece tayfa ici sorun değilki Oda adam öldürmeyi sevmiyor lola'nin babası mesela ne önemi var bu adamında öldürmüyosun.
Yani zaten orası öylede bunu sadece 1 kişiye yığmaya çalışınca bende gol atayım dedim yoksa Kinemon ne dayanıklılık çıkardı Wano'da hala ayaktaysa şaşırmıyorum bile göğsüne en son kılıç girmişti :D

Gök yarma olayıyla Oda Luffy'nin haki bakımından yonkou seviyesine geldiğini ilan etmiş oldu. Epeydir beklediğim bir sahneydi. Daha epik olmasını isterdim. Tebrikler maymun çocuk. Bir daha düşme artık yen lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık