Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Üye silindi 7459
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çoğu off-panel geçmiş bir dövüş için dengi Jack demek fazla olur. Ama adam YC4 olmasına rağmen Who's Who'ya değil, Jack'e yakın diyebiliriz.
Not: Perospero = Jack demek bir Big Mom fanı olarak benim çok işime gelir, ona rağmen demiyorum. :d
Who's Who tayfaya daha önce katılsa Jack yerine yıkımcı olabilirdi. Kesinliği yok yani.

Nedense dövüş içinde hep bizim taraf gelişiyor madem dövüş içinde gelişilebiliyor bu seride neden karşı taraf hiç gelişmiyor...
Bende bunu anlamıyorum bu yüzden taraflı dövüş diyorum zaten karşıdakinin seviyesine hızlıca gelebilmek için uydurulan bir şey. Böylece kimle dövüşürse dövüşsün yenebilecek duruma geliyor bizimkiler. Ama karşı taraf hala aynı seviyede kalıyor ne hikmetse.

Lucci gibi bir karakter çıkaramadı Oda. Görev adamı, ark kötüsü, ana düşman sıfatlarının hepsini net karşılıyordu. Zevzeklik yapmıyor, rakibini ciddiye alıyor ve öldürmek için saldırıyordu. Luffy vs. Katakuri bile bir noktadan sonra sidik yarışına döndü, iki karakter de birbirini devirmenin derdine düştü. Luffy dövüşe tayfayı korumak için başlamıştı, iş Katakuri'yi tam gücünde yenmeye döndü. Katakuri de adamların kaçmasına izin vermemek için dövüşe başlamıştı, iş kan davasına döndü. Tam da bu yüzden Lucci vs. Luffy kadar kaliteli bir dövüş daha göremedik seride.

Lucci gibi bir karakter çıkaramadı Oda. Görev adamı, ark kötüsü, ana düşman sıfatlarının hepsini net karşılıyordu. Zevzeklik yapmıyor, rakibini ciddiye alıyor ve öldürmek için saldırıyordu. Luffy vs. Katakuri bile bir noktadan sonra sidik yarışına döndü, iki karakter de birbirini devirmenin derdine düştü. Luffy dövüşe tayfayı korumak için başlamıştı, iş Katakuri'yi tam gücünde yenmeye döndü. Katakuri de adamların kaçmasına izin vermemek için dövüşe başlamıştı, iş kan davasına döndü. Tam da bu yüzden Lucci vs. Luffy kadar kaliteli bir dövüş daha göremedik seride.
Haklısın Lucci gibi görev duygusu olan belki Akainu olabilir seride başka aklıma gelmiyor keşke Yonko'lardan birinin komutanı Lucci gibi sadece kendini görevine adamış (Yani Yonko'sunu Korsanlar Kralı yapmak) bir karakter çıksaydı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık