Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026 Spoiler Yorumları

• Konbuyu başlatan Üye silindi 7459
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Deneme amaçlı kassana bi bakalım ortaya nasıl bir şey çıkacak? Sanki bahane bulabilecekmişsin gibi xD
Reis Apo'nun tekine bahane buldunuz buna mı bulunmayacak xD
Yine gaza gelir ne olacak.:D
Öyle bir anlatmışsın ki, sanki bu çocuk hiç gaza gelmiyor, fanları da bu duyguyu yaşasınlar istiyorsun gibi :ehe: Çocuk gazdan çıkmıyor ki xD

Luffy çöpüne mi op çöpüne mi tam anlayamadım.:oleyo:
Şimdi sen böyle yazınca hangisinin daha çöp olduğu konusunda ikilemde kaldım. Şu dövüşlerin bitme şekli mesela ne kadar kötü ya, biz buna Naruto ve bleach'i geçer diyorduk da bu Game of thrones'in 8. sezonunu bile geçecek.

Kral'a göğü yarmak yetmez.Yardığı gökteki kara bulutları sinirlendiği için kendi toplamış olmalı.
Yonkoların iklim olaylarına müdahalesi gibi bir sahne bekliyorum. :a:

Seriyi çok takip etmiyorumda Jack en son yaralıydı Peros ise daha sağlamdı diye hatırlıyorum. Bu yoksa bile Jack ile aralarında ki ôdül farkı 300 milyon.

Katakurinin ödülüne 300 daha eklersek 1355 eder. King in ödülüne yakın.

Orochi hamam böceği gibisin hatta gibisi fazla öl be adam artık öl sende kurtul bizde kurtulalım. Ölümsüzlük hilesi mi açtın? (Öl diyorum ama Orochi ölümsüz oldu harbi kesiyor kesiyorlar ölmüyor belki Momo bunu ham yapar anca öyle başka yolu yok gibi o heriften kurtulmanın.)

Bu çocuk "ben korsanlar kralı olacak adamım" derken boş yapmıyordu. Yakında ayıda ayırır koçum benim.

Luffy > Herkes çok yakında gerçekleşecek.

Sanji seri sonu amiral tokatlayacak dedim tee en başından beri.. Zoroda Yonkou+ olacak aslan parçası.

Bu üçlü çok güçlü ?

Hep en özeldiler ve hep en özel olacaklar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık