Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1026 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şöyle bi caps vardı.Söylediklerini başta ciddi sanıp inanmıştım anlamında söylemiştim.
Tutturursam zaten ciddi ciddi teoriyi mantığımla, bilgimle harmanlayıp söylediğimi diyeceğim. Tutturamasam da zaten öylesine söyledim derim. ?
(Açıkçası söylediklerimde ciddiyim. Bunu biraz espiri olarak da süslemeyi istedim. Hepsi bu?)

Niye kılıç karartması Ryuma'ya yetişmesi anlamına gelsin ? Lütfü Kral hakiyi üst seviye kullandı geçenlerde Roger seviyesine mi geldi ?
Kral Haki'nin en üst düzey kullanımı bu değildir bence.Kılıç karartmanın daha ötesi yok silahlanmayı en üst seviyede kullanıyorsun demek bu.Bende bunu King karşısında beklemiyorum açıkcası.

Zoro karartma olayını, Enma kılıcı ve Kral hakisi ekleme sayesinde savaş sonunda öğrenmiş olacaktır diye düşünüyorum.King iyi bir sınav olacak onun için.Sonucta bilinçsiz de olsa kral haki kullanmayi öğrendi.gerisi gelicektir.

Sanji de neler göreceğiz onu da çok merak ediyorum doğrusu...

Arkadaşlar o değil de bu Luffy hani dövüşte zırt pırt yenilip ayıldığında güçlenmesi için "Méşiiii" yani "Eeeeeettttt" diye bağırıp bir kaç ton et yiyor ya; Türkiye'de olmuş olsaydı, Luffy "Eeeeeeetttt" diye bağırdığında, kendisine "Gebeeeer. Etin kilosundan haberin var mı senin!" diye bağırırlardı. Tüm tayfa Kaido tarafına geçerlerdi.
Etin kilosu iyi ki de mangada çok ucuz, hatta beleş.?
Yoksa seri değil 5 yılda, birkaç haftada biterdi.?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık