Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1025 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben luffy kid ve lawı üst üstüstw alırı bırak teke tekte bile zorlanarak alır diye düşünüyorum.
Hani en kötü nesilde ilk üç bu 3 ü en güçlüsü ana karakter luffy eyvallah ama diğerleride ona yakın güçte. Sonrasında da bunları zorlayacak zoro ve urouge gelir diye düşünüyorum . Heleki kendi tayfasına en kötü nesilden biri verilmiş kid luffyle en başabaş rakiptir en kötü nesil içinde bence(her ne kadar şuanlık birşeyini görmemiş olsakta)
Yani en kötü nesilden biri yonko olucaksa ilki luffy ikincisi kid üçüncüsü law dır.
Luffy şu anda 2'şer tane Kid ve Law'ı üst üste koyar. Bir tek Law'ın meyve sıkıntı. O da bakalım hakiye takılmadan çalışabilecek mi :D

1) Bu bölüm Yamato'nun fb sini görürüz. Bebek Zoro'yu görürüz. Yamato'nun ne şirin bir şeysin deyişini görürüz.
2) Kid +Law vs Big Mom
3) Usopp'a biat eden Canavar Korsanlarını görürüz
4)Raizo vs Fukurokuji
5) Son panalde de ejder üstü Luffy Kaido'nun karşısına çıkar.
Haftaya ara var.

Ben luffy kid ve lawı üst üstüstw alırı bırak teke tekte bile zorlanarak alır diye düşünüyorum.
Hani en kötü nesilde ilk üç bu 3 ü en güçlüsü ana karakter luffy eyvallah ama diğerleride ona yakın güçte. Sonrasında da bunları zorlayacak zoro ve urouge gelir diye düşünüyorum . Heleki kendi tayfasına en kötü nesilden biri verilmiş kid luffyle en başabaş rakiptir en kötü nesil içinde bence(her ne kadar şuanlık birşeyini görmemiş olsakta)
Yani en kötü nesilden biri yonko olucaksa ilki luffy ikincisi kid üçüncüsü law dır.
Tamam işte ama Luffy'nin yonkouyu tek başına yendiği yerde ikisi bir yonkou alınca mangaka bunlar falan klasmanda demeye getirmiş olacaktı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık