Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1025 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten öyle Oda sırayla işliyor.Yamato'yu görmedin mi kızda her şey var ?

Kid'de kim bilir neler vardır.
Birçok fantastik süper güç temalı yapımda kid in meyvesi benzeri güçler en güçlüler arasında zaten. Mantıkende metali kontrol eden herşeyi kontrol eden canlı cansız herşeyin içinde metal var mantığından. Kidin uyanışı bu tarzd birşey olucak sanırım. Bir karakteri bu kadar ön plana çıkarıp vasıfsız yapmaz Oda diye düşünüyorum

Raizo dövüşü biter, inu vs jacki görürüz. Sonraki bölümde inu vs jack biter, sanji zoro tarafı gösterilir. Tayfa zoro ve sanji rakibini yenmeden bir araya gelmez bana göre.

Killer , raizo savaşları son bulur bu bölüm de. He birde son durum hakkında bilgi verilir. Kaido , bm , king queen savaşları dışında herkes ana meydanda toplanır (dost düşman) bm tayfasının karşısına jimbe liderliğinde(franky brook vs) bizim tayfa üyeleri dikilir. (Malum jimbei nin bm korsanlarıyla geçmişi var) muhtemelen smothiyi jimbei ve yardım eden tayfa üyeleri indirecek .

Lance bunu paylaşmıştı,
@Borsalino bu resim bölüm için mi, yoksa başka birşey için mi paylaşıldı?
Bu wgde ki adamı ince ayrıntılı birisi olarak düşünmüyorum ama yinede bir tahmin yapacam.
bu resimde ki adamın şovunun ismi tim ve eric muhteşem şov olarak geçiyor büyük olasılıkla iki kişili bir grup bir şov yapacak, benim tahminim kid ve lawdan yana ki önceki bölümde big momun savaşmaya başladığını öğreniyoruz.

Birçok fantastik süper güç temalı yapımda kid in meyvesi benzeri güçler en güçlüler arasında zaten. Mantıkende metali kontrol eden herşeyi kontrol eden canlı cansız herşeyin içinde metal var mantığından. Kidin uyanışı bu tarzd birşey olucak sanırım. Bir karakteri bu kadar ön plana çıkarıp vasıfsız yapmaz Oda diye düşünüyorum
Kid'e dezavantaj verilmesine herkes sövdü. Ama bence Kid'e düşünülen yerinin verilmesi için oldukça iyi bir gelişmeydi.

Yani Luffy tek başına yonkou alacakken(tamam bir dünya adamla savaştı da gene öyle çok fazla güçten düşmüş gibi durmuyor) Law ve Kid yonkou alacak. Yani buradan Luffy Kid ve Law'ı üst üste koyup yener argümanu çıkabilirdi. Hadi yenemezse bike gene de ezici şekilde geçiyordu.

Şuanda ise Kid'e handikap verilmesi bu konuda dengenin o kadar bozulmayacağını gösterir.

Yine katlarda ne olduğunu gösterir. Bu bölüm Kid ve Law'ın savaşına ağırlık verebilir. Çatı gösterilirse artık Yamato'nun bitap düştüğünü görürüz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık