Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1025 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Film posteri ve Momo ile başka birşey ima etmesi zor.Kaido’nun yine krizi tuttu.
Motor teklemeye başladıysa ilk handikapımız hayırlı olsun. Gerçi ilk demek ne kadar doğru bilmiyorum. Adamın üstünden Wano geçti. O değil tam Oda'lık iş olur bu Momo mevzusu. Boss'lara aptalca handikaplar vermek konusunda üstüne yok adamın. Neyse çok yükselmeden alçalıyım hemen.

Big Mom'un gitmesi iyi olur , yoksa ana dövüşe baslanilmayacakti. BM güç ayarlarını çok bozuyor Wano'nun. Ben BM giderken Kaido'ya bı kazık atacağını düşünüyorum. Luffy ile vs öncesi Kaido da bı handikap olacaktır mutlaka.

İşte Katakuri ile Dof arasındaki fark. Katakuri kendini yere attı. Diğerini Luffy yere soktu. Yerlanbir oldu.:D
Kata yenilmedi kendini yere attı Kata kazandı diyenler için diyorum ya :D hemen Dof falan karıştırıyorsun. :S
Motor teklemeye başladıysa ilk handikapımız hayırlı olsun. Gerçi ilk demek ne kadar doğru bilmiyorum. Adamın üstünden Wano geçti. O değil tam Oda'lık iş olur bu Momo mevzusu. Boss'lara aptalca handikaplar vermek konusunda üstüne yok adamın. Neyse çok yükselmeden alçalıyım hemen.
Kaido Oden’in yaşadığını sanıp sinerse olduğu yere açık verirse ve Luffy de bunu değerlendirirse handikap değil de yenilmesine yol yapılmış olur.O an orada Luffy var diye diyorum o vurur herhalde.

Kata yenilmedi kendini yere attı Kata kazandı diyenler için diyorum ya :D hemen Dof falan karıştırıyorsun. :S

Kaido Oden’in yaşadığını sanıp sinerse olduğu yere açık verirse ve Luffy de bunu değerlendirirse handikap değil de yenilmesine yol yapılmış olur.O an orada Luffy var diye diyorum o vurur herhalde.
Bir şeyler gelecek o Allah'ın emri. Kimse Luffy Kaido'yu temiz bir şekilde alır diye beklemiyordur herhalde. Hayır beklemesinler çünkü çok komik olur. Luffy'nin sicili belli bu konuda yani phha :D

Son bilgiler doğru çıkarsa tam tahmin ettiğim gerçekleşecek.Big Mom adadan bir nedenle uzaklaşması lazımdı.Big Mom la devler adasında tekrar karşılaşıp orda bizimkilerle yoldaş olacaklar.Son büyük savaşta Big Mom bizimkilerin safında olacak.Big Mom ölecek ve tayfasının başına bizim deli oğlan Katakuri geçecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık