Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1025: İkiz Ejderhalar

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 171 65.3%
  • Orta

Kullanılan: 61 23.3%
  • Kötü

Kullanılan: 30 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    262
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senin arkanda Zoro lobisi var kardeşim. Sen hiç merak etme. Zaten bir kaşık suda boğulacak kıvama geldiler kehkehkeh.
Desteğiniz için teşekkür ederim lakin lobiler konusunda politik doğrucu bir tavır takınmayı düstur edindim forumda. Güncel bölüme dair övücü/yerici yorumlar yapıyorum genelde. Biraz da boş yapıyorum. Herhangi bir lobiye sataşmayı ya da dahil olmayı istemem. Neredeyse her karakteri az çok seviyorum çünkü.

Desteğiniz için teşekkür ederim lakin lobiler konusunda politik doğrucu bir tavır takınmayı düstur edindim forumda. Güncel bölüme dair övücü/yerici yorumlar yapıyorum genelde. Biraz da boş yapıyorum. Herhangi bir lobiye sataşmayı ya da dahil olmayı istemem. Neredeyse her karakteri az çok seviyorum çünkü.
Olmaz. Zoroyu seveceksin. Diğerleri tu kaka. Özellikle luffy. Bir insan niye kılıç varken lastik fanı olur ki. Atayızlar bunu da açıklasın.

Tayfa için tasarlandığı çok belli ama bakalım Oda bize bir sürpriz yapacak mı?

Seri içinde bir kaç yerde tayfa üyeleri Yamato'nun kim olduğunu merak edip soruyordu.

Birinde Franky'yle karşılaştıklarında "Bu kız da kim acaba?" dedi. Diğerinde Sanji, Momonosuke'yi ararken " Yamato-Sama da kim?" dedi. Tayfaya göz kırptığı sahneler diye düşünüyorum. Bir de seri boyunca hiçbir karakter için böylesi bir tanıtım yapılmadı galiba.

Tayfa için tasarlandığı çok belli ama bakalım Oda bize bir sürpriz yapacak mı?

Seri içinde bir kaç yerde tayfa üyeleri Yamato'nun kim olduğunu merak edip soruyordu.

Birinde Franky'yle karşılaştıklarında "Bu kız da kim acaba?" dedi. Diğerinde Sanji, Momonosuke'yi ararken " Yamato-Sama da kim?" dedi. Tayfaya göz kırptığı sahneler diye düşünüyorum. Bir de seri boyunca hiçbir karakter için böylesi bir tanıtım yapılmadı galiba.

Var Zoro. Zoro da kim diye soran luffy idi ?

Yani dediğin gibi olursa olur. Mantıklı hale gelir biraz. Ama burda da şöyle bir sorun var.
  1. Denizcilerle bu kadar erken savaş olursa kutsal ejderler ve Marijois'un akıbeti ne olur ?
  2. İm bu süreçte yer alacak mı almayacak mı ?
  3. Denizcilerle dövüşten sonra Elbaf ve Raftel gibi 2 büyük arcın daha işlenecek olması hikayenin ilerleyişi konusunda eğreti duracak gibi. Bu ilerleyişi hikayeye nasıl yedirecek mangaka ?
Gibi..
Şimdilik 2. bir Marineford olacak mı o bile belli değil, sadece Sabo olayından dolayı böyle bir ihtimal verenler var; ben de onlardan biriyim. O yüzden nasıl yedirecek tartışmasını yapmadan evvel bu işin olup olamayacağını görmek lazım. Ancak Sabo'nun Ace gibi bir duruma düşmesinin haberini alan Luffy Marineford'a yönelir, en azından bu kesin.

Ayrıca Elbaf meselesi de bana o kadar yakın gelmiyor. Bunun sebebi de Elbaf'ın Shanks arc'ı olacağı yönünde; ha olmasa da dert değil, daha önemli bir şey var: Usopp'un hayalinin gerçekleşeceği yer. Tayfadakilerin hayalleri hep en sona işaret ediyor, bence Usopp başlangıcı yapsa dahi diğer hayaller de birer birer gerçekleşecektir. Bu yüzden ben bir ara arc'a ihtiyaç olduğu düşüncesindeyim.

Im'in işin içine dahil olacağını hiç sanmıyorum. Zaten Red Line'in üzende en azından kalabalıkların saldırılarına açık değiller ki Im öyle rastgele bir güç değilse bu da dert olmayacak, ama Ben Dünya hükümetinin denizcileri sallamadığını düşünüyorum. En fazla gizli birkaç Cipher Pol birimi çıkar Marineford'da. Ki onu da zannetmiyorum. Kutsal ejderlerin tamamı Carlos gibi sığır olmayabilir, ayrıca Gorosei de hâlen bir sır.

Bir de bundan sonra Raftel haricinde derinlemesine bir hikâye göreceğimizi düşünmüyorum. Yani prensesler filan işin içine girmez. Büyük ihtimalle Elbaf ve Marineford devasa savaşlara ev sahipliği yapacak. Bu da şu anlama geliyor: hikâye yoksa ve savaş varsa zaten süreç kısalıyor. Koskoca Marineford 30 bölümken, Dressrosa 101 bölüm, Wano ondan da uzun. Yani bana en azından zamansal bir yedirme sorunu çıkmayacakmış gibi duruyor.

Son olarak Post-Marineford'da Luffy'nin geçmişine gittik ama pek kayda değer bir şey görmedik onun açısından. Ama başka biri daha vardı: Sabo. Sabo geçmişi gösterilen az sayıdaki karakterden biri ve bence kendisine ait bölümler de gelecektir.

neden yazık olsunki oda yamatoyu seriye bir şey katsın diye mi ekledi neden eklediği belli

https://sadscans.com/reader/6131ef48b6bad

buyur kapak sayfasına bak oda nedensiz yere sırf para için ekledi yamatoyu arada bir fan service falan yapar
Yav ne olursa olsun. Namiye bak hiçbir halta yaramıyor arada bir rüzgar geliyor deyip deyip bizi 1000 bölüm avuttular, aynı şekilde usoppta öyle sırf arada ise yarasın diye boşu boşuna bölüm uzatılıyor aynı şekilde chopper luffy zehirleniyor tedavi edemiyor, Zoro yaralanıyor tedavi edemiyor ama en azından chopperin savaş gücü var biraz yinede kabul edilebilir. şuan bu üçünü çıkarıp yerine yamatoyu getirse bile benim kabulümdür.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık