Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1025: İkiz Ejderhalar

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 171 65.3%
  • Orta

Kullanılan: 61 23.3%
  • Kötü

Kullanılan: 30 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    262
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha Kaidonun fbsini görmedik. Bu Oars ile aynı ırktansa Kaido yani melezi falansa. Bunu dışlamışlardır kesin buda eskiden babasının falan yada sevdiği birinin anlattığı Oni ırkının wano ile bağlantısından dolayı Wanoya çökmüştür gibi bir şey çıkabilir, Hem tüm Oni ırkına kendini kanıtlamak için falan.
oars dev ırkından değil miydi ?

İşte bu ne kadar saçma ise diğeride o kadar saçma. Adam kızını 2 yaşındayken dövüyor şimdi ise büyümüş savaş falan var neden vicdan yapsın ki
herkes fanı olduğunu garip gerçekçilikle zerre alakası olmayan nedenleri kullanarak savununca gözüm dönüyor beynimi kapatıyorum yazıyorum 2 sayfa sonra siliyorum geri :D kimse kırılmasın diye

herkes fanı olduğunu garip gerçekçilikle zerre alakası olmayan nedenleri kullanarak savununca gözüm dönüyor beynimi kapatıyorum yazıyorum 2 sayfa sonra siliyorum geri :D kimse kırılmasın diye
Hocam benimki fanlik değil ya kaidou sadece giriyor yani ölümüne hatta sevmiyorum yamatoyu ve sanjiden özellikle güçsüz yapmaya çalışıyorum. Ama olmuyor yani oda diyor ki bu kız hayvan gibi güçlü. Napalim artik kabul edeceğiz.

Gözü kapalı uçan Momo'nun Kaido ismini duyunca kararlı şekilde gözlerini açması güzel detaydı. Ayrıca Luffy Yamato'ya bizim için Kaido'yu mu tutuyordun diyor? Yamato dövüşe dahil olmayabilir. Momo + Luffy vs Kaido izleyeceğiz gibi.
umarım momo savaşır beceriksiz olsa bile sonuna kadar savaşmasını isterim hem luffyle aralarında kardeşimsi bir bağ oluştu bu ikilinin bir araya gelmesine bayılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık