Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1024: Önemsiz Biri

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 197 71.9%
  • Orta

Kullanılan: 50 18.2%
  • Kötü

Kullanılan: 27 9.9%

• Kullanılan toplam oy
    274
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Savunma sırf Zoro'nun babası diye yav.
Samuray reisler 6 aydır aç olmasaydı Kaido'dan ejder kebap yaparlardı. "En başta niye esir düştüler o zaman?" diye sorarsan, Ushimaru reis tam Kaido'yu ikiye bölecekken şu Kurozumi Higurashi çıkıp kendini bebek Zoro'ya çevirmiş. Ushimaru bakmış "lan bu ne, bebek vücudunda benim suratın aynısı ehueheu!" diye kahkahalara boğulmuş. Anlayacağın Kaido hep aynı numaraları kullanıyor.

Samuray reisler 6 aydır aç olmasaydı Kaido'dan ejder kebap yaparlardı. "En başta niye esir düştüler o zaman?" diye sorarsan, Ushimaru reis tam Kaido'yu ikiye bölecekken şu Kurozumi Higurashi çıkıp kendini bebek Zoro'ya çevirmiş. Ushimaru bakmış "lan bu ne, bebek vücudunda benim suratın aynısı ehueheu!" diye kahkahalara boğulmuş. Anlayacağın Kaido hep aynı numaraları kullanıyor.
Bu adam psikopata benziyor, sürekli gülüyor falan. Bence keserdi çocuğu da.

Yalnız Kaido zindana tek başına sadece silahı ile giriyor. Samuraylar da sıraya girmiş hiçbir atak yapmıyorlar. Çok fena sindirmiş gibi duruyor hepsini.

Zoro'nun babası ise boş vermiş gibi.

İşte Luffy'nin farkı burada ortaya çıkıyor. O zindana öyle girse Luffy öyle durmazdı.

Evet bugün de reyizi biraz da olsa övebildim, içim rahat gözlerim açık gitmeyeceğim.

Spoiler yorum başlığına da yazmıştım, Shimotsuki Ushimaru'yu Wano tarihine yedirmek amaçlı bu flashback kesinlikle tembel işi ve çok yama duruyor. Oda belli ki bu karakterle ne yapacağını bilemedi. Naruto'da Kishimoto'nun, Kakashi'nin adını kimsenin hatırlamadığı babası gibi karakterlerle imtihanını hatırlattı.

Ha, Yamato adına güzel sahnelerdi, orası ayrı.

Oden’in yakalanması ile idamı arasında 3 gün vardı. Bu samuray arkadaşlar sonradan dalıp hezimete uğrayacaklarına bir kurtarma operasyonu çekselermiş keşke.

Bu arada Yamato'nun Conqueror's Haki'yi 8 yaşında kullanması... Yamato bizim tayfaya katılacak diyorduk olay bizim tayfa Yamato'ya katılacağa doğru gidiyor hayırlısı bakalım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık