Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1024: Önemsiz Biri

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 197 71.9%
  • Orta

Kullanılan: 50 18.2%
  • Kötü

Kullanılan: 27 9.9%

• Kullanılan toplam oy
    274
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'nun konuşmaları hoşuma gitti ve Ushimaru'yu görmek güzeldi. Wano Ark'ının başından beri aradığımız karizmatik samuray kesinlikle o. Onun dışında bölüme güzel diyemeyeceğim.

Bir de, Oda birkaç hafta üst üste çizince zaten iyi olmayan çizimler iyice kötüleşmiş sanki değil mi? Gerçekten kötünün kötüsü çizimler vardı. Renklendirenler iyi ki var.

Kaido, oden kazandayken ilk geldiğinde saldırsaydın sana yenilirdik, bu arada biz güçlenirken sen güç kaybettin diyordu. O samurayları baskından önce içeri atmış olabilir mi? Oden destekçilerini ya sindirmiş ya da hapsetmiş şeklinde odene güç kaybettirmiş olabilir gibi geldi bana.
Tam olarak kesin mi hapse tıktığı tarih? Yoksa bandajlarından dolayı muhtemelen Oden öldükten sonradır mı diyoruz? Gerçi ikisi de makul. Liderim dediğim adam ben acı çekerken çıplak şekilde dans ediyoken ben de olsam desteklemem.
Uşimarunun kılıcı hazan suyuna çok bemziyor, belki aynı demirci tarafından yapılmış 2. Bir ulusal hazinedir.

Ushimaru'nun kılıcı taratmanın vakti geldi. Bakalım kimin kılıcıyla eşleşecek ?!
Ryuma'nın tek kılıç kullanan biri olduğu neşterlenirse o kılıç Ryumadan kalan bir kılıç olabilir. Ya da Ryuma zamanında kullanmış karartmış. " Tamam bunu kararttım. Başka bir kılıç alayım onu karartayım" diye Hazan Suyunu almıştır.

Silinmiş Üye

Yamato'nun çok tatlı. Ushimaru'nun kılıcı kara kılıç mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık