Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1023: Bir Elmanın İki Yarısı

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm Nasıldı

• İyi

Kullanılan: 243 89.0%
  • Orta

Kullanılan: 23 8.4%
  • Kötü

Kullanılan: 7 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    273
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Master of Puppets
@Montana

Hükümetin o beş yaşlı morugun ve İm Sama'nın istese Wano'yu indiremeyecegini düşünmüyorum. Zamanında demiştim adamlar Yeni Dünyayı Yonkoular Korsanlara oyun alanı olarak bırakmışlar.

En son çıkan Teori de ise Raftelin ya da olayların son bulacağı adanın bulmacanın yine Hükümetin elindeki adalar ile ilgili olduğu üzerine teoriler çıktı. Yani Yeni Dünya uzerine algı oluşturulmuş ama Hükümet için Korsanlar orada takıldığı sürece sorun yok. O yüzden dengeden bahsediliyordu. 4 Yonkou orada asayişi az çok sağlıyor diğer korsanlar ile aralarında rekabetin sürmesi ile de Dünya Hükümetine karşı doğrudan bir girişimleri olmuyordu.

Korsanların hepsi doğrudan Dünya Hükümetinin düşmanları olarak görülmüyor. Luffy Ennies Lobby'i basıp bayrağı yaktırdıgında Cp9 lideri Dünya Hükümetini karşına mi alacaksın demişti.

Robin'in aciklamaları da mesela Dragon açısından açıklayıcı ve imalı idi. Yonkoular bile doğrudan Dünya Hükümetini hedefleyen kişiler olarak gorulmuyorlar.

O yüzden adalet uzeeine insanları korumaya ant içmiş Denizciler bir adam akıllı Korsanların işine karisiyorlar. Onlar da bir sürü korsan ile uğraşıyor.

Yani asıl Dünya Hükümeti ve başındaki İm Sama ve 5 Yaşlı Morugun ben altın için Wano basacagına ve güçlerini seferber edeceğine inanmıyorum. Kutsal Ejderler öyle kukla gibi on planda duruyorlar. Bu cahillerin emrine bir kaç kişi vermişler CP0 vermişler görünürde isteklerinin tam olsrak gerçekleştiğini düşünüyorlar. Yine bunlarin isteği üzerine de Wano'ya saldırılmıs. Ama tüm.bir Dünya Hükümetinin tüm güçleriyle Wano'ya saldırdığını düşünmek bana komik geliyor. Bu adamlar Antik Krallığı yıkmış. Şimdiki Wano'nun diğer bazı Krallıkların hepsinin müttefikleri olduğu düşünülüyor. Adamlar bunları yıkmışlar.

Bir Wano'nun bunları tutabileceğini düşünmüyorum. Wano'ya saldıranlar korsanlar ve Dünya Asilleri ve onların emrindeki adamlardı. Öyle her kutsal ejderin isteği için de bir Amiral'in hareket ettiğini düşünmüyorum.
Nickimi Ryuma yapacaktım bir ara Smoker görmedi sanırım iyi oldu ama Montana kalsın dedim kendi kendime sonradan üstelemedim. Boşa düşmüştü Nick. Yani o kadar severim top 5'e de koyarım güç sıralamalarında. Ama şu kılıççıların her şeyi abartma mevzusu yüzünden frenlemek zorunda kalıyoruz.

@Master of Puppets
@Montana

Hükümetin o beş yaşlı morugun ve İm Sama'nın istese Wano'yu indiremeyecegini düşünmüyorum. Zamanında demiştim adamlar Yeni Dünyayı Yonkoular Korsanlara oyun alanı olarak bırakmışlar.

En son çıkan Teori de ise Raftelin ya da olayların son bulacağı adanın bulmacanın yine Hükümetin elindeki adalar ile ilgili olduğu üzerine teoriler çıktı. Yani Yeni Dünya uzerine algı oluşturulmuş ama Hükümet için Korsanlar orada takıldığı sürece sorun yok. O yüzden dengeden bahsediliyordu. 4 Yonkou orada asayişi az çok sağlıyor diğer korsanlar ile aralarında rekabetin sürmesi ile de Dünya Hükümetine karşı doğrudan bir girişimleri olmuyordu.

Korsanların hepsi doğrudan Dünya Hükümetinin düşmanları olarak görülmüyor. Luffy Ennies Lobby'i basıp bayrağı yaktırdıgında Cp9 lideri Dünya Hükümetini karşına mi alacaksın demişti.

Robin'in aciklamaları da mesela Dragon açısından açıklayıcı ve imalı idi. Yonkoular bile doğrudan Dünya Hükümetini hedefleyen kişiler olarak gorulmuyorlar.

O yüzden adalet uzeeine insanları korumaya ant içmiş Denizciler bir adam akıllı Korsanların işine karisiyorlar. Onlar da bir sürü korsan ile uğraşıyor.

Yani asıl Dünya Hükümeti ve başındaki İm Sama ve 5 Yaşlı Morugun ben altın için Wano basacagına ve güçlerini seferber edeceğine inanmıyorum. Kutsal Ejderler öyle kukla gibi on planda duruyorlar. Bu cahillerin emrine bir kaç kişi vermişler CP0 vermişler görünürde isteklerinin tam olsrak gerçekleştiğini düşünüyorlar. Yine bunlarin isteği üzerine de Wano'ya saldırılmıs. Ama tüm.bir Dünya Hükümetinin tüm güçleriyle Wano'ya saldırdığını düşünmek bana komik geliyor. Bu adamlar Antik Krallığı yıkmış. Şimdiki Wano'nun diğer bazı Krallıkların hepsinin müttefikleri olduğu düşünülüyor. Adamlar bunları yıkmışlar.

Bir Wano'nun bunları tutabileceğini düşünmüyorum. Wano'ya saldıranlar korsanlar ve Dünya Asilleri ve onların emrindeki adamlardı. Öyle her kutsal ejderin isteği için de bir Amiral'in hareket ettiğini düşünmüyorum.
Gerçekçi olacaksak dediklerin doğru.Ama bu Ryuma zayıf olduğundan değil Roger da yapamazdı.Kimse tek başına gerçekten dünyaya kafa tutup ayakta kalamaz.O yüzden diyorlar ya zaten en güçlü bile olsan adamların olacak.Tayfa o yüzden önemli.Joy boy Luffy için o bile yetmiyor işte o yüzden Mihawk’ın dediği en tehlikeli yetenek var.Dönelim Ryuma’ya yine de tüm bunlar adamın yaptığının değerini düşürmez.Oraya mf savaşı gibi çok güçlü isimler gitmiştir.Ryuma da 300 spartalı misali coğrafyanın da avantajını kullanıp hepsini tek tek indirmiştir.Yoksa kimsenin diyeceğini sanmıyorum orada 3 amiral + Garp +Sengoku karşısına aynı anda çıktı da hepsini tek başına defetti diye.

Hmm, kutsallarla savaştı deniyor, kutsalla dalarsan kaptan yollamazlar hehralde. Hadi yolladılar diyelim, çökmeye çalıştıkları bir yere koramiral yollayıp, yüzyıllarca var mı geçmişler? Çok saçma.
Ben onu dalgasına söyledim, bence Amiral gücünde bir adam öncülük etmiştir de dediğim gibi üç amiral falan gittiğini beklemiyorum. Öyle bir şey ise Ryuma > Seri sonu Luffy bile olabilir.

Ryuma olayı da Oda'nın önce abart, sonra törpüle olayına dönecek. 40 bölüm önce bu adam geleni tekliyordu, şimdi bakıyoruz yara var. Birkaç bölüm sonra bunu zorlayan birileri çıkarsa şaşırmayın.

Oden üstü bir adam Ejderha avcısı Kılıç Tanrısı Ryuma, Oden diyince titreyen balıktan doğma ejderha olma Kaido'yu keser atar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık