Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1023: Bir Elmanın İki Yarısı

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm Nasıldı

• İyi

Kullanılan: 243 89.0%
  • Orta

Kullanılan: 23 8.4%
  • Kötü

Kullanılan: 7 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    273
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne yılmaz tartışma merakın ve haklı olma arzun var senin öyle ya. :oleyo:

Gerçek düşüncemi söyleyeyim, hiçbir önemi yok adamın ne olduğunun, o yüzden ilgilenmiyorum. :oleyo2:
Tartışma merakım yok gerçekten ama haklı olduğum noktaları savunurum, geçmişte bunları söyledik dinletemedik. Kılıç tutucu traşları yapanlar oldu o kadar... :D

Şimdi Zoro diyor onu bile sağa sola çekenler var ne yapması lazım bu çizerin artık anlamadım. :D
Bunları Oda'nın karşısına çıkarsak ve ''Bu adam kılıç ustası değil'' dedirsek adamlar ''Olamaz, adam kılıç tutuyor ve tekniklerle saldırıyor'' diyenler çıkar. :D

İki yonkounun tekniğini zoronun karşılaması çok daha önce kumanin yaptıkları.

Bu konu kapanali çok oldu

Zoro ne diyor la az mangayı oku. :D
Senin yorumlarını görünce şöyle oluyorum yav, yeter tamam. :D

Niye teknik uygulayınca kılıç sutası mı oluyor? Zoro adamın kılıç ustası olmayışına vurgu yapıyor yumruk atıyor diye, adam kendi diyor niye geleneksel şeylerin dışına çıkıldığını anlamıyorum diye. Besbelli ki bir olayı var bunun Mangaka buna vurgu yapıyor. BM de kılıç tekniği kullandı Elbaflıların mesela, BM kılıç ustası mı şimdi? Bırakalım bunları yav.

Kılıçcılar dışında buna inanan kalmadı, onlar da biliyorlar da işte neyse... :D

Yav sen cidden sıkıntılı bir adamsın yav. Zoro ne diyor adam yumruk atınca? ''Kılıç ustası olduğunu söylememiştin'' diyor.
Aynı şey Zoro vs Daz Bonesda da oluyor git oku öyle gel durum dururken uüraştırma kendin ile. Adam tekme atıyor yumruk atıyor, geleneksel standart şeylerin dışına çıkıyor ve Zoro ''Kılıç ustası olduğunu söylememiştin'' diyor. Yani kılıç ustası olarak kabul etmiyor adamı, aynı şeyi Daz'a da dedi ''Kazıcısındır'' falan diye, bunu kesip sonra adam ''Suikastçiyim'' dedi. Burada da Zoro demek istiyor ki ''İstediğin gibi olsun ama kazanmak uğruna bir şeyleri kenara bırakabilir ve seni ısırabilirim'' yani yeri gelir Luffy için bende kılıç ustalığını bir kenara bırakabilirim diyor bir anlığına. Çünkü artık Zoro, Sanji hatta tüm tayfa olarak çoğu kişi Luffy'nin hayaline odaklandı.

Yoksa Zoro baş rakibi olan Mihawk'ın önünde diz çökmezdi mesela anlıyor musun? Bu da onun gibi bir şey Zoro yeri gelir kılıç ustası oluşumu kenara koyabilir ve seni boynundan ısırabilirim demek istiyor. Neyse sana laf anlatmak boş...

Shanks da bu tarz çıkacak zaten ısırmak falan hikaye, adamın H.hakisi var Rayleigh'e bak tekme atıyor yeri gelince elini kullanıyor vb.
Shanks H.haki de faklı seviyede çıkıp çok farklı şeyler gösterebilir. Onun dışında bıu adamın meyve sahibi olup olmadığını bilmiyoruz şuan o da var. Herkes eskiye bakarak bu adam meyvesiz diyor ama denilen şey Luffy'nin çocukluğunda olan hali...
Olm sen valla kafayı yemişsin.King kılıç ustası değil diyorum ben zaten. :hhh:İyice ne yazsam muhalefete döndün.Meclisteki karşı parti teklif verdi sanıp karara karşı çıkmaya benziyor artık yaptıkların.:hhh::hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık