Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1023: Bir Elmanın İki Yarısı

• Konbuyu başlatan Silinmiş Üye
  • Başlangıç tarihi

Bölüm Nasıldı

• İyi

Kullanılan: 243 89.0%
  • Orta

Kullanılan: 23 8.4%
  • Kötü

Kullanılan: 7 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    273
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hem Sanji'ye hem Zoro'ya genetik miras geliyor gibi hissettim
Power up zaten gelecek bu bölüm bunların habercisi
Zoro'nun atalarının Wano çıkışlı olmasından ziyade aldığı eğitim beni daha tatmin eder
Keşke şu gözlüklü hocanin olayini anlatsa oda sensei

Peki dövüşlerinin %90'ı kılıç teknikleri kullanırsa yine değil mi dersin?

Yahu adam 1 tane kılıçla saldırıyorsa 1 tane tekme yumruk falan savuruyor.
Zoro bile ''Kılıç ustası olduğunu söylemedin'' diyerek adamın kılıç ustası olmadığına vurgu yapmış, sen hala kılıç kullansa falan diyon. Adamın meyvesi Zoan, ateş yeteneği var, tekme, yumruk vb. atıyor. Fakat kılıç kullanıyor diye kılıç ustası mı ilan edelim şimdi? :D

Zoro bile ''Kılıç ustası olduğunu söylemedin'' diyerek adamın kılıç ustası olmadığına vurgu yapmış, sen hala kılıç kullansa falan diyon. Adamın meyvesi Zoan, ateş yeteneği var, tekme, yumruk vb. atıyor. Fakat kılıç kullanıyor diye kılıç ustası mı ilan edelim şimdi? :D
Adam kılıç ustası değilim de demedi sonuçta. Bir şey dediği yok. Sağa sola bakıyor anca.

Dostum bölümde çok net izah etmiyor mu durumu ?
Demek istediğimi yanlış izah ettim. King' in aslen kılıç ustası olduğunu iddia etmiyorum. Ne kadar Zoro, bu durumu bahsettiğiniz gibi yorumlamış olsa da ilerideki sayılarda, mangayı okurken okuyucular tarafından farklı yorumlamalar ortaya atılabilir. Sonuçta herkes bu ikilinin dövüşlerinden göreceğini istediği şekilde yorumlamakta serbest. Bana da bariz şekilde açık gibi gelen konularda çok sefer tartışıldığını gördüm. Bana kalırsa King' in dövüş şekli kime kılıç ustası denir tartışmalarına yeni bir soluk getirecek.

E tabi ki kılıç ustası, eğip bükmenin anlamı yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık