Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1022: Yıldızlar Sahne Alır

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    227
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco burada, Marineford da ki savaştan daha fazla efor harcadı. Böyle sınırına ulaşması doğal.
Meyvesi bir an olsun kapanmadı saatlerdir meyve aktif savaşıyor ve binlerce kişiyi iyileştirirken de savaşmaya devam etti. Ve savaştıkları kişilerde alelade kişiler değildi.

Marco'nun sınırına ulaşması çok doğal ben abartı bulmuyorum. Asıl bunun askini savunanlar abartıyorlar.
Ayrıca Marco'nun da Katakuri gibi geleceği görme olayına şahit olduk. Marco bi 10 dakika sonra savaşa devam edecektir. Herkesi yeniledi kendisini de mavi alevleri ile yenileyecektir fakat bu kez Kaido'nun karşısında çıkacağını düşünüyorum.
Yüksek ihtimal Sanji ve Zoro'ya, Denjiro ve İzo eşlik edecektir. Yoksa o savaş bitmez aşırı uzar. Zaten Zoro'da handikaplı...

Şunu'da ilave edeyim, çok fazla birebir savaş oluyor umarım atlamadan çizer de dövüş görürüz. Marco'yu es geçti zaten bari Law, Kid vs BM ile Peronin vs Kedi'yi es geçmez.

marcodan ne tarz bi beklentiniz vardı ki? zaten kendi ayarında iki adama tek atabilse bu adam gider yonkou olur. ki beyazsakal korsanları ona kaldı kaybetti. o ayarda bi adam degil yani. ki ayrıca bence gayet iyi idare etti adam daha napsın. iki öküzü tuttu, savaş alanındakilere yardım etti. 1v1 olsa belki indirirdi ama 2v1 nasıl indirsin. sanji de ayılıp bayılmamıs spoilerda dendigi gibi. darbe almıs kalkmıs vurmus queene hemen ardından

marcodan ne tarz bi beklentiniz vardı ki? zaten kendi ayarında iki adama tek atabilse bu adam gider yonkou olur. ki beyazsakal korsanları ona kaldı kaybetti. o ayarda bi adam degil yani. ki ayrıca bence gayet iyi idare etti adam daha napsın. iki öküzü tuttu, savaş alanındakilere yardım etti. 1v1 olsa belki indirirdi ama 2v1 nasıl indirsin. sanji de ayılıp bayılmamıs spoilerda dendigi gibi. darbe almıs kalkmıs vurmus queene hemen ardından
Kimse gidip de bu ikiliyi yensin demiyor ki zaten. Biraz olsun hasar verse fena olmazdı. Marco'ya yakışırdı.

Millet Marco'yu diğer sağ kollardan üstün bekleniyordu, King de en güçsüz sağ kol bekleniyordu. Yani mesele burada King ile dövüşürken fazla zarar verememiş, sonra ikisi dalınca pert etmişler. Bana pek King'den güçlü gelmedi. :bilmem:

ben marinefordta da marconun kimseye zarar verebildigini hatırlamıyorum. olayı saldırıları karşılamak, tanklamak oldu hep. yani uzun bir süre 2v1 attı, yanındakilere yardım etti. ee bu iki adam da arc bossu yeşille aşçıya. biraz da credit vermesi lazım normal bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık