Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1022 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benimde King ile dövüşeceği geldiği andan beri aklımda.
Bir yonkoya gidecekse Big Mom ile ufak çatışmaları olmuştu. Big Mom uğraşmak istemiyorum falan demişti. Yani bence giderse Big Mom daha uygun. Kid ve Law büyük bir güçlendirme almayacaklarsa böyle az çok dengelenebilir.
Kaido olacak muhtemelen, Bigmom olmaz çünkü Bigmom dengesiz zaten, diğer bölüm pat düşüp uyuyabilir illa düşmesine gerek yok.

King ve Queen'nin olayı da aşağı yukarı kendini belli ediyor.

Kaido olacak muhtemelen, Bigmom olmaz çünkü Bigmom dengesiz zaten, diğer bölüm pat düşüp uyuyabilir illa düşmesine gerek yok.

King ve Queen'nin olayı da aşağı yukarı kendini belli ediyor.
Marco+Luffy vs Kaido olursa da tatmin olmayan çok olacaktır. Luffy 2-3 kere düştü, en son da yardımla kazandı diye. Ama destek amaçlı ve iyileştirme, iyileşme amaçlı savaşırsa gayet güzel olabilir. Big Mom konusu doğru olabilir ama.

Her şey tamam ama neden geldiğinden beri Marco'nun kimle dövüşeceğini kestiremiyoruz? Yoksa Smoothie vs Marco mu :D
Marco şu an Big Mom ve Kaido hariç tüm düşmanları 1v1 de alabilecek biri. Hazır Zoro da Sanji’nin yanına gelmişken buralar size emanet ben yukarda Kaido’yu almalarına yardım edeyim diyebilir (Yamato’ya da biraz iyileştirme bassın). Hem Momotaro hikayesindeki kompozisyonu tamamlamış olur (yorumlarda bayağı yazılmıştır bu olay, bilmeyen biraz ararsa bulur).

Belki Jinbe’de hafif yaralı olarak gelir bu dövüşe ve Marco da o zaman gider çatıya. (Hafif yaralı Jinbe ve hafif yaralı sanji ve iyileşme şeysinin ne kadar topladığı belirsiz olup kötü yan etkilerini geleckte görevek olan Zoro vs Queen ve king olur gibi)

Alternatif olarak Jinbe belki Inu’dan Jack’i pas alabilir. (Sanji ve Zoro’ya powerup larını daha iyi gösterme şansı verir bu)

Umarım Sanji ve Zoro vs Queen ve King diye bizi oltaya getirip sonra da King'i Marco'ya verip ikiliyi Queen'e daldırtmaz. Dua zinciri ?

Benimde King ile dövüşeceği geldiği andan beri aklımda.
Aga bu saatten sonra Marco ile King karşılaşmaz daha. Spoilerden belli yani. Sanji ve Zoro varken yedirmez bu ikiliyi başka karakterlere.

Zoro'nun ayağa kalkma olayı olmasa sana hak verirdim ama belli artık bu. Zoro ve Sanji alacak Quenn- King ikilisini.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 46)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık