Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1022 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında çokta üstün gelememiş yük Marco'ya kalmış biraz.

Sanji daha sağlam şeyler çıkarmalı.

Zoro giriş yaptı sorunlar çözülür şimdi.
Yani maalesef oda bazı yerlerde saçmaladı.. zamanında dofa olan hezimeti bunlardan biri tamam yenemesin dofu tabii ki ama kardeşim azcık zarar versin şimdi gidip queenin canını acıtmasını bekliyoruz..

Yani maalesef oda bazı yerlerde saçmaladı.. zamanında dofa olan hezimeti bunlardan biri tamam yenemesin dofu tabii ki ama kardeşim azcık zarar versin şimdi gidip queenin canını acıtmasını bekliyoruz..
Dof boş değil tabii de.Sanji bir anda güçlenmiş gibi durdu fakat her şeyini vererek dövüşmedi bu zamana kadar.Bir de Luffy odaklı gittik hep aslında Sanji'de güçlüydü.

Dof boş değil tabii de.Sanji bir anda güçlenmiş gibi durdu fakat her şeyini vererek dövüşmedi bu zamana kadar.Bir de Luffy odaklı gittik hep aslında Sanji'de güçlüydü.
tabii ki güçlüydü ama doff dalga geçti orada yani hiçbir şey yapamadı law olmasa ölüme yaklaşacaktı üstelik hiçbir zarar veremeden

Ben hala Marcoya takıldım, spoiler okurken bu kadarını beklemiyordum. King ve Queen de tık yok, Marco pert olmuş nefes almakta zorlanıyor gibi çizmiş.

Ulan Marco bu, en azından birini hasarlayabilmesi lazımdı.

tabii ki güçlüydü ama doff dalga geçti orada yani hiçbir şey yapamadı law olmasa ölüme yaklaşacaktı üstelik hiçbir zarar veremeden
Arc bosslarının güçlerini ve korkutuculuklarını göstermek için için bazen böyle sahneler olur.

Dof'un gücü zaten çok tehlikeli yakaladı ve ezdi geçti Sanji'yi o an için normaldi.

Ben hala Marcoya takıldım, spoiler okurken bu kadarını beklemiyordum. King ve Queen de tık yok, Marco pert olmuş nefes almakta zorlanıyor gibi çizmiş.

Ulan Marco bu, en azından birini hasarlayabilmesi lazımdı.
Bende çok taktım buna kafayı aslında da belli etmiyorum.

Belki Marco ile ilgili başka planlari vardır Oda'nın.

King'i de Zoro'ya saklıyor muhtemelen.

Bende çok taktım buna kafayı aslında da belli etmiyorum.

Belki Marco ile ilgili başka planlari vardır Oda'nın.

King'i de Zoro'ya saklıyor muhtemelen.
Öyle olsa bile adam sadece meyvesinin iyileştirme yeteneği ile bunları oyalamış gibi sanki. Bu adamın görevi sanki gelem saldırıyı bloklamakmış gibi lanse ediyor.

Kingi geçtim bari Queeni yere serseydi bir süreliğine.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık