Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1022 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uyanıp düzelirdi en fazla Law room açtım kemiklerini yerine koydum falan derdi op okuyoruz sonuçta. O dezavantaj meselesiyle bir şeyler kasacak gibi geliyor bana, iksir olayı zaten saçmaydı ve gereksizdi.

Kimse o duruma düşmedi, Zoro'nun öyle olması da normal, daha kaidoya saldırmadan önce bile kemik kalmamıştı, üzerine thunder bagua yedi bir zahmet o duruma düşsün.
Ben de law+chopper+marco üçlüsü hep beraber bişey yapar diye bekledim. Ama kureha hariç dünyadaki bilinen en iyi 3 doktorun bişey yapması yerine iksir çıktı. Demek ki öyle yaralanmış ki normal bi şekilde iyileşemezmiş.

Law room’la bişey yapsa, marco ateşiyle kemikler oturtsa ve chopper’ın özel bi ilacı çıksa ben kabullenirdim. Ama yetmiyormuş demek ki.

Sütle , Brook da iyileşti. Ayrıca hasar yüzünden değil de enerjisi bitmiş gibi duruyordu yemek isterken.

Birader siz Luffy'nin midesi çok yemek alıyor dediğiniz gün bitmistiniz zaten Kid çıktı Luffy kadar midesini doldurabiliyordu. Luffy gibi şişmiş şişmiş geziyordu.

@RedTeroR

Orjinal çeviri. 1021

Gücün yerine geldi diyor reyiz.:D
Zaten Luffy hiç darbe almadı enerjisi bittiği için bayılıp bayılıp durdu. Kabul et işte niye radikal luffycilik yapıyorsun.(Hiçbir zaman Luffy'nin midesi fazla yemek alıyor demedim. Saçma olan kısım yiyerek hemen iyileşmesi toparlaması).

Tamam King ile Queen'i Sanji ile Zoro'ya bıraktın Oda anladıkta.

Marco epeyi süre bu azmanlar ile boğuştu.

Sonra Chopper geldi biraz yardım etti,Sanji geldi epeyi süre Queen ile dövüştü.

King ile Queen'de de biraz hasar olsaydı keşke.

Sanji Queene üstün gelememiş. Tam tersi olmuş hatta. Marco da benzer şekilde acayip yıpranmış.

King ve Queen de hala bir hasar yok ( gözle görünen) zoan olmanın avantajı.

Marconun bu kadar hızlı yıpranması King ve Queenin gücüne işaret bence. Oldukça kararlı bir King var.
Normalde Marco 5 gün dengi biri ile dövüşecek dirayete sahip olmalıydı ancak bu kadar hızlı tükenmesi beni şaşırttı. King ve Queen güçlüler bayağı.

Ancak Zoro giriş yaptı. Bu dakikadan sonra çarşı karışır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık