Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1022 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zoro'ya Mihawk dışında aşağıdan bakabilen tek kişi.
Bu kız bana Mugen no Junin'den Makie'yi anımsatıyor. Yani Kuina öldü ama Makie kendi evrenindeki en güçlüdür, bir kadın olmasına rağmen. Kuina ölmeseydi belki de öyle bir şey olacaktı.

Yan normalde Oda'nın öldürmediği karkaterler can sıkıcı oluyor ama şu kız ölmediyse mutlu olurum. :d

Marco'nun durumunun gücüm size yetmiyor, sizinle başkaları uğraşsından ziyade daha farklı bir şekilde geliştiğini düşünüyorum.

Bir savaşta olduğunuzu ve piyade ve süvarilerle bir çarpışmaya girdiğinizi düşünün, sizin tarafınızdaki elit askerlerden bazıları şuan deaktif durumda ve siz piyadelerle tek başınıza uğraşmak zorunda kalıyorsunuz. Ki bu uğraşma işi başarılı da oluyor. Siz piyadelerle baş edebiliyorsunuz tamam da, daha fazla tehlike unsuru içeren süvarilerle de savaşılmak zorunda. Sonra ne oluyor, kendi tarafınızdaki elit askerler savaşta aktif duruma geçiyor ve siz de burada yeterince savaştım diyorsunuz ve süvarilerle savaşmaya başlıyorsunuz.

Marco'nun King ve Queen karşısında aciz duruma düştüğünü ve daha fazla savaşamayacağını düşünenler olmuş fakat öyle bir durumun olmadığını düşünüyorum.

Ben daha dün ne dedim.Marco’nun o sözü daha fazla tutamayacağı anlamına geliyor demedim mi ? :) King şov başlayacak gibi sen yavaştan kalksan iyi olur.:hhh:
Marco daha fazla tutabiliyor diye kim dedi ? Bu bölüm bile 2 kişi saldırmaya devam etmişler adama.Tüm wano arcı boyunca siz kalktınız zaten sabırsızlanman normal ama :D
2v1 sonrası,1v1 King indiremedi adamı daha saate kadar.Üzerine gene bu bölüm 2v1 ahahaha.
King şov dediğin de en fazla 30-40 dk içinde indirilmek olacak :hhh::hhh:

Son düzenleme:
Marco daha fazla tutabiliyor diye kim dedi ? Bu bölüm bile 2 kişi saldırmaya devam etmişler adama.Tüm wano arcı boyunca siz kalktınız zaten sabırsızlanman normal ama :D
2v1 sonrası,1v1 King indiremedi adamı daha saate kadar.Üzerine gene bu bölüm 2v1 ahahaha.
King şov dediğin de en fazla 30-40 dk içinde indirilmek olacak :hhh::hhh:
Hala hikaye anlatıyorsun. :D Sen demiyor muydun bir ona bir buna pata küte dövdü diye.Ama görünüşe göre öyle olmamış sınırına geldiğine göre.Bunun üzerinden King ve Queen gömüyordun birde.:hhh:Kaç kez söylemem lazım Feat olayı çoğunlukla yanlıştır.Çok nadir şartlar altında temiz ve %100 ortaya koyduğun bir dövüşte doğrudur.Marinefordta daha çok kişi daldı Marco'ya hem de savaşın aşağı yukarı aynı uzunluklarda olması lazım.Fakat sınırına gelmemişti Marco unutma bunu. :)

Hala hikaye anlatıyorsun. :D Sen demiyor muydun bir ona bir buna pata küte dövdü diye.Ama görünüşe göre öyle olmamış sınırına geldiğine göre.Bunun üzerinden King ve Queen gömüyordun birde.:hhh:Kaç kez söylemem lazım Feat olayı çoğunlukla yanlıştır.Çok nadir şartlar altında temiz ve %100 ortaya koyduğun bir dövüşte doğrudur.Marinefordta daha çok kişi daldı Marco'ya hem de savaşın aşağı yukarı aynı uzunluklarda olması lazım.Fakat sınırına gelmemişti Marco unutma bunu. :)
King queen saldırıları>marineford+garp, amirallerin seviyesi gittikçe düşüyor gibi. :) Kaido çabuk indirirmiş marcoyu

King'den yeni bir saldırı gördük sonunda. İsmini de beğendim. Alevle harikalar yaratmasını bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık