Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1022 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Serinin en zayıf imparator sağ kolu King çıkacak büyük ihtimalle. Şimdiye kadar rezil bir performans sergilemesini geçiyorum, Sanji veya Zoro tarafından 15 dakika içinde paket edileceği de kesinleşti resmen. Hatta son 5 dakika herkes işini bitirip Luffy vs. Kaido’yu izleyecek diye düşünürsek, 10 dakikalık işi var. Bir Katakuri’ye bak bir de bu adama...
Luffy vs Cracker, Luffy vs Katakuri gibi dövüşler 12 saat sürdü. Zoro ve Sanji 10 dakikada King ve Queen'i hayatta indiremez. İndirirlerse ikisi de Luffy'den güçlü dönmüş demektir. :hhh:

Ne konusunda kaybetmişti? Benim hali hazırda bir iddiam var zaten senle de girerim gerekirse. Hodri meydan .d

Gelen geçen dediğin adamda Marco. Seninkinin aklını alacak türden bir adam.

Ayrıca King'in 15 dk içinde kaybetme ihtimali Katakuri'nin erkek adam olma ihtimali ile aynıdır. Yani mümkün değil. :D
Hocam merak ettiğimden soruyorum. King'in bir şeyini bile görmedik daha. Seri içinde sahne aldığı panelleri toplasak maksimum 3-4 sayı eder. Nasıl bu kadar fanı olabildin acaba? :ehe:

Ne konusunda kaybetmişti? Benim hali hazırda bir iddiam var zaten senle de girerim gerekirse. Hodri meydan .d

Gelen geçen dediğin adamda Marco. Seninkinin aklını alacak türden bir adam.

Ayrıca King'in 15 dk içinde kaybetme ihtimali Katakuri'nin erkek adam olma ihtimali ile aynıdır. Yani mümkün değil. :D
Anası ve Peros ancak bir Marco alabiliyorken Marco’yu 2 Katakuri alabilir mi şüpheli. :D

Oda'nın Katakuriden sonra King'i bu şekilde işlemesi rezalet. Artık ağzından kuş tutsa King yaranamaz. O hallere sokmayacaktı ilk başta.
Ağırlık vermedi adama, bundan sonra düzelmez. Zoro bile temkinli davranırdı ortamda Katakuri varsa bence. Şimdi arkada King olsun, Chopper ilaç yapmaya devam eder takmadan.

Bunu herkes istiyor ama adam her bölüm kendini daha da rezil ediyor. En son sanji king karşısında suitsiz olsa işi bitmişti diyordun al son bölüme bak. Suitsiz 1 vs 3 atmış.

Katakuri uyanışını, kral hakisini, sert mochisini, mızrağını, g2 ve g3 taklitlerini kullanmıyorken bile ichiji’yi harcadı hemen. King ne saklıyor olabilir ki en fazla? Kata meyve kullanmasa bu hale düşmezdi.
Ben o saldırıyı suitsiz yeseydi işi bitmişti demek istemiştim. Birkaç dakika dövüşebilir King ile bunda anormal bir durum yok ki. Korsanlar Kralı tayfası olarak görüyorlarsa kendilerini o kadarını da yapabilsin.

Sanji zaten saldırı alıp bitap düşmemiş yorgunluktan düşmüş. Saldırı alsa görürdüm ben onu. Kata ilk detaylı işlenen sağ kol. Daha farklı bir hava vermesi bu sebepten diye düşünüyorum. Yoksa kaç bölüm öncede kalan bir adam. Artık bu liglerde işi yok bence.

King'in daha ırkının özelliklerini tam göremedik, haki seviyesini göremedik, hibrit formunu göremedik. Sakladığı çok şey var.

Son düzenleme:
Luffy vs Cracker, Luffy vs Katakuri gibi dövüşler 12 saat sürdü. Zoro ve Sanji 10 dakikada King ve Queen'i hayatta indiremez. İndirirlerse ikisi de Luffy'den güçlü dönmüş demektir. :hhh:
O dövüşlerin o kadar uzama sebebi birincisi sınırsız kraker basma ikincisi de saldırı boşa çıkarma yüzünden.Luffy’e ikisi de çok tersti.Bu eylemler rakibi de yormuyordu yorulan Luffy oluyordu.Fakat Zoro ve Sanji dokunabildikleri adamlara karşı Enma ve suit gibi power uplar ile dövüşecekler.

Bu iksirlerin nadir olanı var mı acaba? x10 güç veren falan ne bileyim 1000 yıl samanlıkta bekledi özel iksir gibi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık