Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1020: Robin, Black Maria'ya Karşı

Bölüm nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    181
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Brook reis çöpleri bana bırakın şu dişi örümceği de robine demiş. Çok fazla sanji lafı geçince brook da mariaya acıdı galiba.
Luffy söyleyecek söz yok azimli şaklaban maymuna yakışır hareketlere devam.
Bu yamato artık tescillendi. Battalgazinin öz torunu, kaidonun elinde yaban ellerde yetim büyümüş. Yamatonun annesi artık hangi nehirde hangi denizde bulduysa artık, kaidonun da sonunu getirenlerden olacak. Bu zoronun açtığı Yarayı da patlatırsa ne ala

Sevmedim bölümü, bir kere okudum ve bıraktım. O bölüm çevrilmeden kaldı öyle, hatırlayan vardır belki.
Şu havari bölümü şimdi baktım.O bölüm aslında önemli filoyu topladı ya.
Ben o bölümle ilgili verilen spoilerı sevmemiştim.Bildiğin seri bittikten sonrası için spoiler veriyor Oda.Bence vermemeli.

Yalnız senin bu bölümü çevirmeyip tamamı Chopper dolu olan bölümü çevirmen ilginç. :)

King’de de çıkmadı özel bi haki. Onun ırkından bişey çıkacak galiba.

Marco’nun da özel hakisi yok ama meyvesi sağlam.

Yamato sanki iki yönden de avantajlı gibi.Kaido gibi boynuzu var yani soyu sağlam ve meyvesi marco gibi mistik. Bi de kata gibi özel hakisi olsa sağ kol ligini geçmiş olurdu bence.
Ben bunu diğer komutanlara kıyasla söylemiştim aslında. Jack, Cracker, Jozu, Queen gibiler güçlü ama onları özel yapan şey eksik gibi.
Sağ kolların diğerlerinden net ayrıldığını düşünüyorum bu sebeple.
Katakuri'yi söylemeye gerek yok zaten. King'in ırkı özel dediğin gibi. Antik zoan olduğundan çok dayanıklıdır. Bir de ileri düzey kılıç ustalığı bekliyorum şahsen.
Marco sadece meyvesiyle ön plana çıktı şu ana kadar ama geri kalan özellikleri kalbur üstüdür diye tahmin ediyorum. Hani diğer özellikler bakımından da yc2 den bir tık üstte olabilir.
Yamato'dan biraz daha fazlasını görmem lazım tam anlamıyla sağ kol diyebilmem için.

Şu havari bölümü şimdi baktım.O bölüm aslında önemli filoyu topladı ya.
Ben o bölümle ilgili verilen spoilerı sevmemiştim.Bildiğin seri bittikten sonrası için spoiler veriyor Oda.Bence vermemeli.

Yalnız senin bu bölümü çevirmeyip tamamı Chopper dolu olan bölümü çevirmen ilginç. :)
Bölüm önemliydi, ama işlenişi faciaydı. O yüzden hiç sevmedim, sevmediğim için de çevirmedim.

Sabahtan beri okumak için Türkçesini bekliyordum, hala cevirilmemiş olması moralimi bozdu. Umarım, en yakin zamanda çevirilir. RIP Sublime Tortuga.

Tamda tahmin ettiğimiz gibi ödül hesabını düşünerek Sanjiye ikinci diyor bu duruma göre Jinbeiyi daha tayfadan saymıyorlar

@İtachi_27 Kaido Yamatoya ciddi saldırmıyor hala ikna etmek için konuşuyor yani Yamato Kaidoyu zorlamıyor (güçlü değil demiyorum yanlış anlama olmasın)

Son düzenleme:
Kaido dövüştükçe boynuzları siyahlaşıyor en siyah hali şuan Yamato karşısında.
Hakikaten öyle. Boynuzları tamamen siyaha dönüşünce savaşamayacak(misal: hakisi bitecek veya meyve dönüşüm süresi dolacak) ya da ölüm vuruşu yapabilecek tarzı bir şeye yorasım var bu muhabbeti ama boynuzdan da çıkarım yapmayalım artık şu seride :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık